Inteligentny zamek do drzwi to wygoda i bezpieczeństwo

Andrzej Winnicki
16.04.2024

Inteligentny zamek do drzwi spełnia w dzisiejszych czasach znacznie więcej funkcji niż tylko doskonałego zabezpieczania nieruchomości. To funkcjonalne rozwiązanie, które pomaga w realizowaniu wielu codziennych zadań.

Dla wielu osób inteligentny zamek do drzwi może być niesamowitym ułatwieniem w wykonywaniu rutynowych obowiązków. Dzięki takim możliwościom, jak zdalne sterowanie zamkiem drzwiowym, ich życie może stać się o wiele prostsze. Technologia działania zamka Tedee marki GERDA pozwala na jego uruchamianie z pomocą aplikacji. Jest ona obsługiwana na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon czy tablet, a nawet na zegarkach Apple Watch. Pracuje w systemach iSO lub Android.

To urządzenie wyjątkowo nowoczesne, którego działanie opiera się na współpracy z routerem bridge, umożliwiającym łączenie się z internetem. Całość zasilana jest za pomocą kabla USB z magnetyczną końcówką i zwykłej ładowarki sieciowej. Kilkugodzinne ładowanie wystarcza na sprawne działanie zamka przez okres 6 miesięcy. Z pomocą aplikacji inteligentny zamek może być otwierany zdalnie z dowolnego miejsca na ziemi, co daje ogromne możliwości jego wykorzystania.

Wystarczy wyobrazić sobie, na przykład obsługę magazynu z towarem. Inteligentny zamek do drzwi marki GERDA, może nie tylko zdalnie umożliwić dostęp do miejsca pracy pracownikom, ale również ułatwić właścicielowi firmy sprawdzanie dziennika aktywności, czyli udostępnić dane na temat tego, o której godzinie poszczególne osoby zjawiły się w magazynie.

Inteligentny zamek do drzwi- nowoczesne i funkcjonalne zabezpieczenie

GERDA proponuje swoim klientom takie produkty, jak inteligentny zamek do drzwi w wersjach z różnymi wkładkami, ponieważ otwiera go nie tylko zdalne sterowanie zamkiem drzwiowym, ale również tradycyjne klucze. Różnica polega na tym, że są one opatentowane i dorobienie kolejnych można zamówić wyłącznie na stronie internetowej producenta. Inteligentny zamek marki GERDA wysyłany jest kupującym go klientom w zestawie z ładowarką sieciową, kablem USB, kompletem kluczy do wkładki, a także zestawem kluczy montażowych. Możliwy jest również montaż zamka, wykonany przez specjalistów ze sklepu GERDA. Rekomendowany zamek, proponowany jest przez producenta w wersjach z różnymi rodzajami wkładek, modułowymi lub zębatkami. Firma GERDA zachęca do współpracy inne przedsiębiorstwa, oferując w sprzedaży ekspozytor, umożliwiający demonstrowanie działania w praktyce zamka do drzwi Tedee. Warto zaznaczyć, że ten inteligentny zamek do drzwi to efekt pracy wybitnych inżynierów z firmy GERDA i specjalistów IoT, a także nowoczesnego technologicznie procesu produkcyjnego.

Inteligentny zamek do drzwi to doskonałe rozwiązanie dla indywidualnych i firmowych użytkowników. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu z najlepszych materiałów, może pracować bezawaryjnie przez długie lata.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie