Gotowe projekty domów Modern House – tani, nowoczesny dom niemal "od ręki"

Mariusz Siwko
06.11.2023

Gotowe projekty domów to najszybsza droga do zamieszkania na tzw. swoim! Są to o wiele tańsze rozwiązania niż projekty indywidualne, lecz w niczym im nieustępujące pod względem architektonicznym, technicznym czy funkcjonalnym. Różnice w cenach są na tyle znaczące, że nawet przy dodatkowych kosztach adaptacyjnych gotowy projekt domu okaże się i tak tańszą inwestycją. Oszczędzasz zatem nie tylko pieniądze, ale również czas, który w przypadku budowy domu jest bezcenny. Gotowe projekty domów Modern House to atrakcyjna, tania, i opracowana do ostatniego detalu propozycja, którą warto wziąć pod uwagę. Jest jeszcze kilka innych atutów przemawiających za takim wyborem.

Gotowe atuty

Każdy inwestor przymierzający się do budowy domu, musi posiadać projekt techniczny, na podstawie którego będą prowadzone prace budowlane. Do postawienia nieruchomości potrzebny jest więc projekt domu jednorodzinnego, wykonany przez doświadczonego architekta.

Gotowe projekty domów Modern House to dla wielu inwestorów idealne rozwiązanie nie tylko z powodu atrakcyjności samego projektu oraz jego konkurencyjnej ceny, ale również z uwagi na dostępność dokumentacji architektonicznej niemal „od ręki”.

Projekty domów Modern House to:

 • atrakcyjna cena,
 • szeroka gama rozwiązań konstrukcyjnych (od parterówek, poprzez domy piętrowe, z poddaszem, po projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły),
 • możliwość obejrzenia wizualizacjami 3D wybranego projektu,
 • opcja adaptacji gotowego projektu do warunków zabudowy i Twoich indywidualnych oczekiwań,
 • gwarancja konsultacji na każdym etapie projektowania, budowy i aranżacji,
 • dostęp do różnych wariantów tego samego projektu do wyboru,
 • profesjonalna dokumentacja techniczna zgodna z obowiązującymi przepisami,
 • krótki czas realizacji projektu.

Pamiętaj! Projekt musi Ci się przede wszystkim podobać nie tylko pod względem wizualnym, ale i funkcjonalnym, aby mógł przez wiele kolejnych lat dobrze spełniać swoje podstawowe zadanie.

Gotowe projekty domów dostosowane do Twoich potrzeb

Gotowe projekty domów są często nazywane na przykład projektami typowymi czy powtarzalnymi, co może Ci zasugerować, że każdy dom wybudowany według danego projektu będzie taki sam, jak kilkanaście innych znajdujących się w najbliższej okolicy. Nic bardziej mylnego!

Decydując się na projekt gotowego domu Modern House, nie musisz wcale budować następnej idealnie sklonowanej bryły. W oparciu o konkretne plany architektoniczne możesz postawić dom dowolnie spersonalizowany, w formie czy kolorystyce innej niż zaproponował to autor projektu.

W Modern House masz zawsze prawo do:

 • darmowej wysyłki dokumentacji technicznej,
 • zmiany w projektach i dostosowania ich do swoich oczekiwań,
 • kompleksowej obsługi od projektu po wykończenia wnętrz,
 • projektów całkowicie indywidualnych,
 • bezpłatnych usług w zakresie analizy działki, sprawdzenia wz/planu, doboru projektu,
 • dowolnych zmian na elewacjach.

Gotowe projekty domów Modern House to sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, z których korzystają już tysiące inwestorów. Historię ich budowy możesz niejednokrotnie prześledzić w np. w mediach społecznościowych lub w grupach tematycznych poświęconych budownictwu jednorodzinnemu. Często są tam zamieszczane zdjęcia z realizacji inwestycji, z wykończonych wnętrz, a nawet można znaleźć informacje na temat realnych kosztów budowy. Zyskujesz również ten komfort, że dowiesz się od razu, jak będzie wyglądał mniej więcej Twój przyszły dom. Przydatna wiedza, prawda?

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie