Sprawdzone materace i stelaż do łóżka

Jerzy Biernacki
28.07.2022

Dobrze dobrany materac zapewnia wysoki poziom komfortu w czasie snu. Warto jednak pamiętać, że równie istotny jest stelaż pod materac i właściwa wielkość łóżka. Zadbaj o regenerację w czasie snu, dzięki czemu twój organizm będzie właściwie funkcjonował w trakcie dnia. Poznaj godne polecenia materace! Wybierz najlepszy model.

Materac piankowy, materac sprężynowy, czy inny model?

Możliwie szeroki wybór materacy zapewnia swoim klientom sklep z materacami Łódź, który oferuje materace różniące się wielkością i przeznaczeniem. Należy wyróżnić między innymi: materace piankowe, materace lateksowe, materace sprężynowe, materace kieszeniowe, materace dziecięce, materace nawierzchniowe, a także nakładki na materace oraz pokrowce na materace. Warto pamiętać, że produkt ten należy dopasować do wzrostu oraz wagi przyszłego użytkownika. Na wybór materaca wpływają także niektóre problemy zdrowotne, ale i indywidualne preferencje. Definiują one twardość materaca, ale i jego wielkość. Wybierz wysokiej jakości materac producent dopasowany w profesjonalny sposób. Odwiedź showroom w Łodzi!

Sen to ważny moment, gdyż w jego trakcie ciało regeneruje się. Dlatego też nie należy bagatelizować nocnego wypoczynku, jak i miejsca do spania. Na komfort snu wpływa wiele czynników. Ważne jest właściwe zacienienie, cisza, wielkość łóżka oraz odpowiednio twardy materac. Na jakość snu wpływa również dobrze dopasowana poduszka oraz kołdra. Zadbaj o zdrowy i wygodny sen!

Dobrze dobrany materac to połowa sukcesu!

Przez wielu klientów stelaż łóżka jest bagatelizowany, niestety niesłusznie! Produkt ten zapewnia podparcie dla materaca, dzięki czemu chroni go przed odkształceniami oraz skutecznie wspiera prawidłową wentylację jego wnętrza. Dodatkowym atutem stelaża jest wydłużenie trwałości materaca. Stelaż do łóżka zapewnia właściwe ułożenie ciała w czasie snu. W efekcie wypoczynek w trackie nocy staje się bardzo wygodny, dzięki czemu ciało może się w pełni zrelaksować.

Należy pamiętać, że stelaż łóżka powinien być dobrze dobrany. Modele przystosowane do łóżek dwuosobowych powinny być wyposażone w dodatkową listwę pośrodku stelaża, która posiada specjalną podporę. Na rynku dostępne są zarówno produkty przystosowane do montażu w łóżkach jednoosobowych, jak i dwuosobowych. Uwagę warto również zwrócić na typ posiadanego materaca, gdyż klasyczne materace bonellowe nie wymagają specjalnych stelaży. Odpowiednio dobrane stelaże do łóżka należy zastosować w przypadku materacy piankowych, materacy lateksowych lub materacy kieszeniowych.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie