Ranking materacy dmuchanych

Marek Szydełko
30.07.2020

Materace dmuchane, sprawdzają się nie tylko w trakcie wakacyjnych wojaży, są także świetną opcją na miejsce do spania dla niespodziewanych gości, dlatego też przygotowaliśmy ranking najlepszych materacy dmuchanych, aby ułatwić ich wybór każdemu. W zestawieniu znaleźć można materace dmuchane, niekwestionowanego lidera w tej branży- marki Intex.

Dobre materace dmuchane ranking top 5

Nasz ranking materacy dmuchanych obejmuje 5 najlepszych modeli w wersjach zarówno jedno, jak i dwuosobowych, a wszystkie z nich można znaleźć do kupienia w sklepie Intexmarket pod linkiem https://intexmarket.pl/3-materace-dmuchane.

1. Materac dmuchany jednoosobowy Intex 64426 z pompką

Nasze zestawienie rozpoczynamy od jednoosobowego modelu, który został wykonany z wykorzystaniem innowacyjnej technologii Fiber-Tech, która zapewnia jego wieloletnią trwałość, a także odpowiedni kształt bez względu na długość snu i wagę śpiącej na nim osoby. Poza tym model ten ma wymiary 99 × 191 × 46 centymetry i został wykończony za pomocą miękkiej welurowej tkaniny, gwarantującej łatwość jego czyszczenia. Dodatkowo materac ten posiada dołączoną do zestawu pompkę, która znacznie przyspiesza jego pompowanie.

2. Materac dmuchany jednoosobowy INTEX 64132 łóżko z pompką

Drugą pozycją, uzupełniającą nasz ranking materacy dmuchanych jest z kolei model, który pomimo swojej jednoosobowej wersji, cechuje się niebywałą wygodą użytkowania. Wszystko za sprawa jego specjalnie wyprofilowanej powierzchni, wyposażonej w zagłówek. Budowa ta sprawia bowiem, że materac ten jest niczym łóżko i oferuje podobny komfort wypoczynku. Jego wymiary to 99 × 191 × 42 centymetry. Podobnie jak pierwszy model także i ten został wyposażony przez producenta w pompkę, która ułatwia jego napompowanie, a także estetyczną torbę do przechowywania materaca.

3. Materac dmuchany jednoosobowy Intex 68950

Z kolei trzeci model, to jeśli chodzi o nasz ranking najlepszych materacy dmuchanych, najtańsza opcja, która idealnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale i na plaży. Materac ten posiada bowiem wymiary 76 × 191 × 22 centymetry i cechuje się niewielką wagą. Dzięki czemu z powodzeniem może być zabierany w różne miejsca. Jego welurowe wykończenie gwarantuje natomiast pełen komfort użytkowania, a zawór szybkiego pompowania i spuszczania powietrza, usprawnia jego przygotowanie do użytkowania.

4. Materac dmuchany dwuosobowy INTEX 67768 łóżko z pompką

Wśród zestawienia najlepszych materacy, nie mogło także zabraknąć modelu dwuosobowego. Materac ten gwarantuje jednak nie tylko możliwość spokojnego snu dla dwóch osób, ale także pełen komfort, za sprawą swojego innowacyjnego, wielokomorowego wnętrza. Dzięki niemu, osoby śpiące na tym materacu nie odczuwają ruchów drugiej osoby, a sama powierzchnia materaca pozostaje zawsze idealnie gładka. Wymiary modelu to 137 × 191 × 33 centymetry. Zaletą tego materaca jest także dołączona do niego pompka elektryczna, która pozwala napompować go w ciągu kilku sekund.

5. Materac dmuchany dwuosobowy Intex 64448 łóżko z pompką

Model zamykający ranking materacy dmuchanych, to istny Mercedes wśród materacy. Posiada on bowiem nie tylko dużą wysokość, ale także ergonomiczny zagłówek, dzięki czemu prezentuje się niczym najwygodniejsze w łóżko, zapewniając doskonały komfort snu. Wykonany z najlepszej jakości materiałów, nie odkształca się w trakcie użytkowania i chroni przed spadnięciem z niego za sprawą niewielkich rantów. Jego wymiary to 236 × 152 × 86 centymetry. Sprzedawany jest on wraz z pompką w zestawie pozwalającą napompować go w niecałe 5 minut, a także elegancką torba do przechowywania.

Jaki materac wybrać? Poradnik zakupowy - na co zwrócić uwagę podczas zakupów

Dobry materac dmuchany, powinien mieć pewne cechy, aby nie tylko spełniał on swoje podstawowe zadanie, ale także gwarantował spokojny i komfortowy sen, bez bólu pleców na drugi dzień. Przy jego zakupie należy zwrócić w szczególności uwagę na trzy kwestie.

Materiał

To właśnie od materiału zależy trwałość materaca dmuchanego, a także wygoda snu. Najlepiej, aby był on zbudowany z kilku warstw, a jego poszycie było wykończone za pomocą miękkiego welurowego materiału, który nie tylko gwarantuje przyjemne doznania dotykowe, ale także zapobiega ześlizgiwaniu się kołdry oraz nieprzyjemnemu szelestowi w trakcie zmiany pozycji, który mógłby zaburzać sen.

Sposób pompowania

Drugą kwestia jest to, w jaki sposób dany materac jest pompowany. Najlepiej stawiać na modele z pompką w zestawie, które opisuje także w większości nasz ranking materacy dmuchanych do spania. Dzięki niej, przygotowanie materaca przebiega o wiele szybciej, a dopompowywanie go, nie będzie żadnym kłopotem.

Rozmiar

W przypadku materacy dmuchanych także rozmiar ma znaczenie. Warto przed jego zakupem przeanalizować to ile najczęściej osób będzie na nim spało. Jeśli z góry wiemy, że będzie to częściej więcej niż jedna osoba, najlepiej wybrać nieco droższy, ale i wygodniejszy materac dwuosobowy.

Podsumowując, w naszym zestawieniu znalazły się wyłącznie materace marki Intex, ponieważ tylko produkty tej firmy spełniają wszystkie z trzech powyżej wymienionych kryteriów, gwarantujących zakup, dobrego, trwałego i przede wszystkim wygodnego materaca do spania.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.