Katowice centrum handlowe – poznaj Homepark Rawa!

Jerzy Biernacki
28.10.2019

Planujesz remont? A może kupiłeś, wybudowałeś lub zmieniłeś właśnie mieszkanie? Z pewnością będziesz poszukiwał materiałów wykończeniowych, mebli oraz innego wyposażenia. Doskonałym miejscem na takie zakupy jest katowickie centrum handlowe Homepark Rawa. Przekonaj się, dlaczego warto je odwiedzić!

Jeżdżąc po mieście od salonu do salonu tracimy nie tylko czas oraz nerwy, ale i pieniądze wydane na paliwo. By jednak mieć pewność, że wybrało się absolutnie najlepsze wyposażenie, w dodatku w najbardziej korzystnej cenie, warto porównać oferty przynajmniej kilku producentów. Odpowiedzią na tę potrzebę klientów jest Katowice centrum handlowe Homepark Rawa! Sprawdź jego szeroką ofertę!

Wyjątkowe centrum handlowe Katowice

Centrum handlowe Katowice Homepark Rawa jest skupione głównie na sklepach marek specjalizujących się w meblach i dodatkach wnętrzarskich, oraz oferujących wyposażenie sypialnianie. Kompleks jest bardzo dobrze zlokalizowany, zapewniając łatwy dojazd mieszkańcom Katowic i pozostałych części aglomeracji śląskiej. Na terenie parku handlowego znajduje się również oddział znanych, popularnych, wielkopowierzchniowych salonów wnętrzarskich – szwedzkiej firmy wnętrzarskiej Ikea oraz polskiej Agata Meble.

Właścicielem Homepark Rawa jest Pradera European Retail Parks – fundusz zarządzający aktywami centrów oraz parków handlowych na terenach Europy i Azji, prowadzący na ten moment ponad 2000 oddziałów. W Polsce istnieją już cztery takie kompleksy, ulokowane w największych miastach – Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

Galeria handlowa Katowice – jakie sklepy wchodzą w jej zakres?

Ta niezwykła galeria handlowa Katowice składa się z kilkunastu sklepów renomowanych producentów oraz firm z Polski i nie tylko. Dostępne salony można podzielić na trzy kategorie: akcesoria, meble/wnętrza oraz usługi. Zdecydowana większość z nich specjalizuje się w asortymencie wnętrzarskim, ale oferta centrum jest urozmaicona również innymi, przydatnymi sklepami. Wygodnym dodatkiem jest też działająca w pobliżu myjnia Basja, w której można zostawić samochód na czas zakupów, by wrócić do domu wypielęgnowanym autem.

Jeśli marzy Ci się sypialnia jak ze snów, w której będziesz zdrowo i wygodnie odpoczywać, galeria handlowa Katowice to idealne miejsce, by zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne. Na terenie centrum znajdują się takie salony jak: Selene Materace, DlaSpania.pl czy Sypialnia Plus. W ofercie tych salonów znajdują się materace, stelaże i ramy do łóżek, kołdry, poduszki, pościele, narzuty, koce i wszystko co przydatne do wyposażenia sypialni i zadbania o zdrowy sen.

W centrum handlowym Homepark Rawa można znaleźć również sklepy meblowe. Znajdziesz tu salony producentów najwyższej jakości, np. amerykański salon Open Space, polski sklep Vinotti czy ProWellnes – salon z akcesoriami wellnes&spa. Materiały budowlane oraz inne dodatki dostępne są natomiast w Premium Parkett, Bel-Pol i Komfort, gdzie można m.in. zaopatrzyć się w panele, wykładziny i inne wykończenia podłogowe.

Homepark Rawa godziny otwarcia

Katowice centrum handlowe Homepark Rawa jest otwarte w następujących godzinach:

  • od poniedziałku do soboty – 10:00-20:00,
  • niedziela – 10:00-19:00.

Przed zakupami warto upewnić się, czy dany dzień nie jest ustawowo określony jako wolny od handlu! Informację na ten temat można zawsze znaleźć na stronie Homepark Rawa.

Urządzając swój dom warto udać się na przemyślane zakupy, tak by pięknie i funkcjonalnie urządzić wszystkie pokoje. Sypialnia jest jednym z najważniejszych miejsc w domu, więc jeśli chcesz stworzyć dla siebie idealne warunki, koniecznie wybierz centrum handlowe Homepark Rawa w Katowicach! Postaw na najlepszych producentów i najwyższą jakość!

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.