Dlaczego warto zainwestować w domek mobilny?

Piotr Kowalczyk
16.09.2021

Domy mobilne do Polski dotarły nie tak dawno, a wieści o nich rozprzestrzeniają się niemal z prędkością światła. Czy jest bowiem coś, co intrygować i zachęcać może bardziej, niż możliwość przemieszczania się w dowolnym kierunku razem z całym swoim dobytkiem? Bez wątpienia jest to niezwykle nęcąca opcja, szczególnie dla zapalonych podróżników, którzy nie lubią zbyt długo żyć w jednym i tym samym miejscu. Czym są domki mobilne i jak plasują się ich ceny? Który sklep wybrać, jeśli zdecydujemy się na zainwestowanie swoich pieniędzy w ten typ lokum? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie poniżej!

Rosnąca popularność domków mobilnych

Oferta mobilnych domów poszerza się z dnia na dzień, a potencjalni nabywcy mają coraz większą możliwość wyboru i personalizacji swojego lokum zgodnie z ich oczekiwaniami. Cała konstrukcja stworzona jest z materiałów wykorzystywanych w klasycznym budownictwie — ocynkowanej stali z elementami drewnianymi. Sprawia to, że mieszkańcy domku mobilnego mogą cieszyć się wypoczynkiem w dowolnej części świata, nie bacząc na niesprzyjające warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Dodatkowym atutem dla wielu może być fakt, iż lokum można ocieplić za pomocą wełny mineralnej. Ponadto, producenci oferują szeroką gamę rodzajów ocieplenia wewnętrznego — od kominków, po ogrzewanie podłogowe.

Dobrą informacją dla wszystkich zainteresowanych będzie z pewnością możliwość urządzenia swojego domu mobilnego według własnych potrzeb i upodobań. Producent zapewnia pełną instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Wygląd lokum zależy natomiast już tylko od jego nabywcy. W ofercie są zarówno domki mobilne już gotowe do zamieszkania, jak i takie, które sami możemy zaprojektować przy wsparciu specjalistów pracujących w danej firmie. Dzięki tej możliwości, każdy będzie miał pewność, że dom wygląda właśnie tak, jak powinien.

Różne wielkości, atrakcyjne ceny

Dzięki inwencji producentów teraz już każdy może kupić właśnie taki dom mobilny, który swoim metrażem będzie odpowiadał jego oczekiwaniom. Na rynku dostępne są już niemal wszystkie rozmiary — od zwykłej kawalerki, aż do dużego mieszkania, mierzącego nawet 50m2! Jak jednak plasują się ceny? Wielu myśli, że zakup ruchomego lokum to inwestycja niezwykle dużych pieniędzy. Nic bardziej mylnego! Ceny domków mobilnych są dużo niższe niż te, które znaleźć możemy w ogłoszeniach o sprzedaży mieszkań i domów stacjonarnych. Zakup mobilnego domu to zaoszczędzenie sporej sumy i zyskanie niesamowitej swobody działania!

Stabilna konstrukcja

Pomimo posiadania kół zamontowanych w podwoziu, domki mobilne są niezwykle stabilne. Wielu nabywców obawia się, że ich nowe lokum będzie przemieszczało się po ziemi podczas gdy jego mieszkańcy będą znajdowali się w środku. Każdy z mobilnych domów osadzany jest na drewnianych bądź betonowych blokach, co powoduje, że stoi on stabilnie i nie porusza się w żadną ze stron. Jeśli to wciąż nie uspokaja Twoich nerwów, dodatkowo możesz odkręcić koła spod domu i postawić go na stalowej konstrukcji. Świadomość nieposiadania kół w podwoziu z pewnością da Tobie i Twojej rodzinie poczucie bezpieczeństwa.

MobileECOhomes — najlepsze miejsce do zakupu domku!

Kiedy już podejmiesz decyzję o zakupie domku mobilnego, musisz wybrać producenta, który spełni wszystkie Twoje nawet najbardziej wygórowane wymagania. Tu z pomocą przychodzi MobileECOhomes — zdecydowanie najlepszy spośród sklepów, w których nabyć możesz mobilne lokum. Dzięki pomocy ich specjalistów znajdziesz swoje wymarzone cztery ściany! Jeśli podczas konsultacji pojawią się w Twojej głowie jakiekolwiek wątpliwości, pamiętaj, że każdy problem uda się rozwiązać. Eksperci doradzą Ci w wyborze najlepszych komponentów do ruchomego mieszkania, dopasują najlepszy metraż do Twoich wymagań i znajdą najkorzystniejszą dla Ciebie cenę. Zgłaszając się do MobileECOhomes, otrzymujesz gwarancję udanego zakupu, który posłuży Ci przez wiele lat i pomoże Ci zaoszczędzić wiele pieniędzy na zimowe czy letnie wyjazdy. Od teraz będziesz mógł jeździć z całym swoim dobytkiem!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą MobileECOhomes, którą znajdziesz na stronie internetowej. Szeroka gama dostępnych od ręki domków mobilnych z pewnością zaskoczy Ciebie i Twoich najbliższych!

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.