Targi IFA-Internationale Funkausstellung - Berlin - Wrzesień 2010 - stoisko Delonghi

Mariusz Siwko
09.05.2015

Cuda techniki z targów IFA w Berlinie już w polskich sklepach.

Jak co roku, na początku września, Berlin był gospodarzem największej europejskiej wystawy elektroniki użytkowej - IFA - Internationale Funkausstellung. Przez sześć dni, ponad 1200 wystawców za 32 krajów, pokazało swoje najnowsze technologiczne cuda. Na swój sposób wyjątkowa jest każda kolejna edycja targów IFA, gdyż postęp w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w urządzeniach elektronicznych jest nieporównywalny z żadną inną branżą. Niezwykle silna konkurencja i bardzo szybko zmieniające się wymagania odbiorców sprawiają, że co roku mamy na tym rynku liczne premiery spektakularnych rozwiązań technologicznych. W tym technologicznym wyścigu z powodzeniem konkuruje grupa De'Longhi, z produktami sygnowanymi własną marką oraz z całą gamą sprzętów kuchennych, firmowanych znakiem Kenwood.

W tym roku stoisko marki De'Longhi było niemal całkowicie zdominowane przez premierowy model ekspresu automatycznego Primadonna Avant. Jedno dotknięcie wystarczy by uruchomić skomplikowany mechanizm parzenia i przygotowania każdego rodzaju kawy. Czytelny i elegancki wyświetlacz LCD, z panelem dotykowym to kwintesencja połączenia najnowszej technologii z estetyką i ergonomią. Obudowa, zachwycającą elegancją, na targach w Berlinie prezentowana była także w wersji luksusowej, z kryształkami Svarovskiego. Warty podkreślenia jest fakt, że już w chwili rynkowej, europejskiej premiery ekspres Primadonna Avant nagrodzony został podwójnie prestiżowym wyróżnieniem Plus X Award w kategoriach "Wysoka Jakość" oraz "Łatwość Użytkowania".

Obok ekspresów do kawy, które są głównymi produktami marki De'Longhi, w Berlinie prezentowane były także innowacyjne systemy do prasowania Stirella - także nagrodzone już w tym roku prestiżowymi nagrodami Plus X Award za najlepszy system do prasowania 2010. System Stirella jest dowodem na to, że prasowanie może być zabawne i przyjemne, co na naszym stoisku zaprezentował pan Lee. Wymyślne wzory wychodzące spod jego żelazka oraz cenne wskazówki dla użytkowników wzbudzały duże zainteresowanie odwiedzających.
Stoisko marki Kenwood skupiało, nieprzerwanie przez czas trwania targów miłośników gotowania i prawdziwych smakoszy. Uznanie ekspertów branżowych i zachwyt wśród zwiedzających wzbudzał najnowszy robot kuchenny Kenwood Cooking Chef. To jedyny dostępny obecnie na europejskich rynkach wieloczynnościowy robot kuchenny, wyposażony w płytę indukcyjną. Znamienna nazwa oddaje wszechstronne możliwości tego urządzenia. Miesza, ubija i wyrabia, szatkuje, kroi i rozdrabnia - do wyboru mamy wiele rozmaitych funkcji, każdą z regulacją trybu i prędkości pracy. Kenwood Cooking Chef został na niemieckim rynku uznany za Robot Kuchenny Roku 2010.


Oczywiście na stoisku marki Kenwood nie mogło zabraknąć także innych znakomitych i innowacyjnych urządzeń kuchennych, jak choćby doskonale znanej linii kMix - najbardziej rozpoznawalnej po swoim oryginalnym wyglądzie serii kuchennej, która składa się z robotów, mikserów i blenderów, a także różnych wersji kolorystycznych tosterów, czajników i ekspresów do kawy.

Teraz, gdy po targach w Berlinie pozostały już tylko zdjęcia i relacje, my - użytkownicy możemy na nowo odkrywać radość gotowania, z robotem Kenwood Cooking Chef, który od połowy września trafił do polskich sklepów, podobnie, jak premierowy ekspres De'Longhi Primadonna Avant.

Więcej informacji na stronie www.delonghi.pl lub www.kenwood.pl

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie