Gastronomia: Twoja pasja zaczyna się od smaku...potrawy ze ślimaków

Piotr Kowalczyk
30.10.2015

Zapraszam Cię do świata marzeń i przekraczania granic...

Upewnij się, że potrafisz rozstać się z tym, co do tej pory wydawało Ci się kulinarną świętością...

Zamknij oczy...

A teraz wyobraź sobie kuchnię, gdzieś na tyłach skąpanego w słońcu domu, otoczonego przez winnice...

Wejście do tego świata jest prostsze, niż myślisz. Zapachy Francji możesz przenieść do swojej rzeczywistości. Wystarczy zmiana kulinarnych przyzwyczajeń i sięgnięcie po coś, co na zawsze odmieni Twoje smaki.

Nie bój się eksperymentów i sięgnij po ślimaki marki Escargot. Wybitne mięso, które doceniają smakosze na całym świecie. Dołącz do nich i odkrywaj nowe, kulinarne rewiry. Twoja kuchnia zasługuje na odmianę. Twoja rodzina może poznać smak, o którym dotąd wyłącznie słyszeliście.

Ślimaki Polish Snail Holding są polskim powodem do dumy. Czy wiesz, że nawet blisko 90% ślimaków, które goszczą na francuskich stołach, pochodzi z Polski? Nie ma w tym wielkiej tajemnicy. Po prostu - dostarczamy mięso najwyższej jakości, bez sztucznych ulepszeń. Unikamy masowej produkcji - pozwalamy naszym ślimakom dorastać w najlepszych, naturalnych warunkach. Dzięki temu ich smak jest zbliżony do ideału i na długo pozostaje w pamięci nawet wybrednych gości restauracji.

Ten smak możesz z powodzeniem zaprosić do swojego domu. Gwarantujemy, że przekraczając kolejną granicę, zrobisz na swoich gościach ogromne wrażenie.

A jeśli myślisz, że przyrządzenie potraw ze ślimaka jest trudne - spróbuj przenieść się kilkadziesiąt lat wstecz. Wcale nie do Francji, a do przedwojennej Polski. Już wtedy ślimaki były prawdziwym rarytasem, który gościł na wielu stołach. Tak narodziła się ogromna popularność polskiego winniczka.

Skoro z przyrządzeniem ślimaka radzili sobie nasi dziadkowie - my nie powinniśmy się niczego obawiać. Mamy do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt, wspaniałe przyprawy. Z pomocą przychodzą nam też specjaliści, którzy dzielą się świetnymi przepisami na potrawy ze ślimaków.

Szukasz niebanalnych, a jednocześnie bardzo przyjaznych przepisów na ekskluzywne dania? Zajrzyj na www.KuchniaSlimaka.pl. Blog kulinarny prowadzony przez pasjonata, który zarazi się entuzjazmem do eksperymentowania i zmobilizuje do zmiany smaku Twojej kuchni. Spróbuj - niczego nie tracisz, a możesz zyskać uznanie w oczach rodziny, znajomych lub Klientów - jeśli prowadzisz własną restaurację.

Pamiętaj - wybieraj produkty najwyższej jakości. Ślimaki Polish Snail Holding łączą polski smak z francuskim stylem. Sięgnij po to, co mamy najlepszego i poczuj dumę ze swojej kuchni.

 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.