U kogo sprawdzi się lodówko-zamrażarka z No Frost?

Remigisz Szulc
06.10.2023

Energooszczędność jest dla nas istotna z kilku powodów. Po pierwsze, dzięki urządzeniom, które generują mniej prądu, jesteśmy w stanie zmniejszyć miesięczne opłaty. Pozostaje jednak jeszcze jeden aspekt, który bezpośrednio dotyczy ekologii. Nadmierne zużycie energii wpływa niekorzystnie na nasze środowisko, o czym przekonuje się coraz więcej osób. To właśnie między innymi dlatego coraz większą popularnością cieszy się energooszczędna lodówko-zamrażarka. Czy wiesz, skąd bierze się tak duża popularność lodówko-zamrażarki No Frost od Samsung? Sprawdź, dla kogo będzie to najlepszy wybór.

Lodówko-zamrażarka – na co zwracać uwagę przy zakupie?

Nie ulega wątpliwości, że ekologia odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu. Widać to w dokonywanych przez nas wyborach zakupowych, również związanych ze sprzętami domowymi. Oczywiście bardzo ważne jest dla nas to, w jak dużym stopniu dane urządzenie ułatwi nam codzienne czynności, jednak istotna jest również ilość pobieranej energii. Co ciekawe, jeszcze nie tak dawno to właśnie lodówki były uważane za urządzenia, które trudno nazwać energooszczędnymi. Dziś sytuacja uległa bardzo dużej zmianie.

Przy kupnie nowej lodówki dużo uwagi poświęcamy energooszczędności. Aktualnie skala zaczyna się na A, kończy na G, bez dodatkowych plusów. Tutaj warto zaznaczyć, że marka Samsung od lat stara się znajdować rozwiązania, które będą mieć pozytywny wpływ na zużycie energii. Stąd lodówko-zamrażarka No Frost okaże się świetnym rozwiązaniem, jeśli szukamy nowoczesnego urządzenia z innowacyjnymi funkcjami, które jednocześnie będzie energooszczędne. 

Oczywiście nie zapominajmy o innych elementach przy wyborze. Ważne będą wymiary lodówki, jej odcień, a także wnętrze. Stąd lodówka z wieloma szufladami zarówno w części chłodzącej, jak i zamrażarce cieszy się zainteresowaniem.

Technologia No Frost

Technologia No Frost okaże się idealnym wyborem osób szukających energooszczędnego rozwiązania. Jeśli do tej pory Twoim problemem był szron i lód we wnętrzu lodówki, z No Frost możesz zapomnieć o częstym rozmrażaniu i czyszczeniu urządzenia! 

Lodówko-zamrażarka No Frost – skąd bierze się jej popularność?

Lodówko-zamrażarki No Frost sprawdzą się doskonale u osób, którym zależy zarówno na pozbyciu się szronu i oblodzenia, jak i przedłużeniu świeżości swoich potraw. Za wszystko odpowiada system kontroli wilgotności w urządzeniu. Dzięki temu nie dochodzi do powstawania lodu.

W przypadku lodówko-zamrażarek No Frost mamy do czynienia z różnymi modelami, które oczywiście będą różnić się poszczególnymi parametrami. W ten sposób jesteśmy w stanie dopasować sprzęt do swoich potrzeb i metrażu. Stąd częstym wyborem okazują się lodówki do 170 cm wysokości No Frost. 

Na sam koniec warto dodać, że najczęściej kupowanymi lodówkami są lodówki Samsung*. Marka jako pierwsza w Polsce postanowiła wprowadzić na rynek energooszczędne lodówki z modułem Wi-Fi (SmartThingsEnergy), dzięki czemu z łatwością możemy zarządzać lodówką z poziomu aplikacji SmartThings**.

Tekst opublikowano na zamówienie Samsung Electronics Polska.


* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung

** Aby skorzystać z aplikacji SmartThings, pobierz ją z Galaxy Store, Play Store lub App Store. Aplikacja do działania wymaga systemu Android OS 9↑ i co najmniej 3 GB RAM lub iOS 14↑. Pełna lista kompatybilnych urządzeń dostępna na stronie Samsunga. Wszystkie urządzenia muszą być połączone z siecią Wi-Fi lub inną bezprzewodową i zarejestrowane w jednym koncie Samsung Account.

 

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie