Orest – renomowany producent mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej

Remigisz Szulc
01.05.2023

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej stanowią niezbędne wyposażenie zaplecza każdego przedsiębiorstwa działającego w branży HoReCa. Można tutaj wymienić nie tylko restauracje i bary, ale także kuchnie hotelowe, firmy cateringowe czy kuchnie w placówkach oświatowych (żłobki, przedszkola, szkoły). Wybierając meble gastronomiczne warto się kierować renomą ich producenta. Pod tym względem na polskim i europejskim rynku wyróżnia się Orest – jeden z najbardziej cenionych producentów mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej.

Kompletna oferta dla gastronomii

Orest od ponad trzech dekad wyposaża europejską gastronomię w najwyższej jakości meble kuchenne i technologiczne oraz akcesoria ze stali nierdzewnej. W ofercie producenta znajdziemy m.in.:

 • Okapy gastronomiczne;
 • Półki ze stali nierdzewnej;
 • Regały-ociekacze;
 • Regały cukiernicze jezdne;
 • Regały ze stali nierdzewnej;
 • Stoły gastronomiczne;
 • Stoły ze zlewem;
 • Szafki;
 • Szafki wiszące nierdzewne;
 • Szafy gastronomiczne;
 • Wózki gastronomiczne;
 • Zlewy gastronomiczne;

Producent mebli gastronomicznych z wieloletnim doświadczeniem

Orest to marka, która ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji mebli gastronomicznych, w tym mebli kuchennych ze stali nierdzewnej, mebli technologicznych oraz szeregu niezbędnych na każdym zapleczu kuchennym akcesoriów.

Wybierając produkty marki Orest inwestujesz w wysoką jakość, niezawodność, wieloletnią trwałość oraz odporność na nawet trudne warunki eksploatacji. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz restaurację, pensjonat, hotel, firmę cateringową, kawiarnię czy sklep – meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej marki Orest to zawsze dobry wybór.

Meble gastronomiczne na wymiar

Oferta marki Orest obejmuje nie tylko gotowe meble gastronomiczne i technologiczne, ale także te projektowane i produkowane na indywidualne zamówienie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą maksymalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń i zapewnić swoim pracownikom komfortowe oraz bezpieczne warunki pracy na zapleczu kuchennym.

Dlaczego warto zainwestować w meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej?

Wysokiej jakości meble gastronomiczne pozwalają funkcjonalnie zagospodarować zaplecze, tym samym znacząco ułatwiając i przyspieszając przygotowywanie posiłków. Nie bez znaczenia jest również to, że meble można wykorzystać do przechowywania różnych przyborów, co pozwoli utrzymać porządek i czystość na zapleczu.

Sama stal nierdzewna to zdecydowanie najlepszy materiał do produkcji mebli gastronomicznych. Jest łatwa w utrzymaniu w czystości, w pełni odporna na procesy korozyjne, oferuje wieloletnią trwałość, a co najważniejsze pozwala spełnić rygorystyczne normy sanitarne dla zakładów gastronomicznych.

Jeśli jesteś na etapie wyposażania swojego zaplecza i chcesz mieć pewność, że zainwestujesz w meble gastronomiczne wysokiej jakości, które posłużą przez wiele lat, to już teraz zapoznaj się z ofertą produktów Orest – jednej z najbardziej cenionych marek w branży HoReCa.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie