Wygodne mieszkanie od ręki

Marek Szydełko
15.12.2015

Własne mieszkanie – spełnienie marzeń niejednego człowieka, zazwyczaj powiązane z koniecznością zadłużenia się na wiele lat.

Własne mieszkanie – spełnienie marzeń niejednego człowieka, zazwyczaj powiązane z koniecznością zadłużenia się na wiele lat. To właśnie powody ekonomiczne najczęściej powstrzymują nas od zakupienia własnego M. Ale jeśli już się decydujemy, to za wydane pieniądze, chcemy dostać najlepsze warunki. A to możliwe jest przede wszystkim na przedmieściach, co doskonale widać w Mrowinie – na kameralnym Osiedlu Zacisze.

Warunki

Decydując się na zakup mieszkania w Mrowinie, inwestujemy w wieloletnią trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Osiedle jest zamknięte, ma oświetlone drogi i duży plac zabaw dla dzieci. Każde mieszkanie to około 80m2 przemyślanie zaprojektowanej przestrzeni i duży ogród, w którym można w spokoju spędzać wolny czas. W kwestii kupującego pozostaje już tylko biały montaż, o wszystko inne zatroszczył się deweloper – instalacje, okna drzwi czy ogrzewanie.

Lokalizacja

Osiedle Mrowino znajduje się 15 km od Poznania, co czyni z niego idealne miejsce na codzienne dojazdy do pracy czy szkoły. Mieszkańcy chętnie wybierają się też do pobliskiej Rokietnicy, gdzie na wyciągnięcie ręki znajdują się wszelkie sklepy, punkty usługowe czy miejsca służące rozrywce. Otoczenie Osiedla Zacisze to przede wszystkim łąki i lasy, niedaleko jest też malownicze jezioro w Kiekrzu. Tym samym wolny czas można spędzać w swoim własnym ogrodzie, jak i w atrakcyjnej okolicy. Na co dzień mieszkańcom towarzyszą cisza, spokój i świeże powietrze.

Cena

Przedmieścia to przede wszystkim o wiele lepsze ceny niż w mieście. Przestronne mieszkania na Osiedlu Zacisze wraz ogrodem i miejscem postojowym to koszt, w jakim w centrum miasta nie byłoby szans na taki zakup. Wiadomo, że przy inwestycji w nowe lokum, liczy się każdy tysiąc złotych, dlatego grono mieszkańców Osiedla stale się powiększa. Rozsądne pieniądze płacą oni za dobre warunki do życia i atrakcyjne położenie, dlatego warto sprawdzić czy czasem jeszcze nie pozostały tam wolne nieruchomości.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.