W poszukiwaniu wydajnego podestu roboczego

Remigisz Szulc
18.12.2020

Jeśli pracujemy w sektorze przemysłowo-produkcyjnym, logistyczno-magazynowym bądź budowlano-remontowym, to z maszynami ciężkimi spotykamy się na co dzień. W zależności od konstrukcji, podesty robocze przeznaczone są do różnorodnych zadań. Jednak nie każdy sprzęt jest w stanie wykonywać je efektywnie przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Nie ryzykuj i postaw na jakość!

Właśnie z tych dwóch powodów, wydajności i zasad BHP, kluczową kwestią jest wybór urządzeń od renomowanego producenta. Tanie, przestarzałe rozwiązania może sprawdzają się w innych gałęziach biznesu, ale branża maszyn ciężkich nie wybacza przesadnie oszczędnościowego podejścia.

Profesjonalne, odpowiedzialne nastawienie do wyboru zwyżki, gwarantuje minimalizację ryzyka i spokój podczas prowadzenia przedsięwzięcia. Producentem, którego wieloletnie doświadczenie i innowacyjne podejście zapewniają najwyższą jakość jest JLG. Decydując się na maszynę amerykańskiej firmy, możemy być pewni na pewno dwóch rzeczy – wysokiego komfortu pracy i ponadprzeciętnej efektywności. O reszcie zalet podestów roboczych opatrzonych pomarańczowym logiem można dowiedzieć się, wsiadając już za ich kokpit. Każdy rutynowany operator znajdzie ich naprawdę wiele!

Bogata flota wydajnych maszyn JLG

Aktualna flota (https://jlg.com.pl/produkty/) polskiego dystrybutora marki JLG obejmuje:

  • podnośniki niskopoziomowe (elektryczne, przesuwane lub EcoLift),
  • podesty nożycowe w dwóch wersjach (spalinowe lub elektryczne),
  • podnośniki masztowe i pionowe dla personelu,
  • zwyżki przegubowe (z napędem spalinowym oraz elektrycznym),
  • spalinowe podnośniki teleskopowe,
  • niewielkie wysięgniki na podwoziu gąsienicowym,
  • ładowarki teleskopowe (napęd 4×4 i wydajne silniki turbo diesel).

Dodatkowo ofertę uzupełniają usługi serwisowe oraz programy szkoleniowe patronowane przez IPAF (Międzynarodową Federację Dostępu Zasilanego) oraz UDT (Urząd Dozoru Technicznego).

Szukasz kompleksowego wsparcia dla Twojego biznesu? Propozycja JLG to rozwiązanie kompletne!

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.