Szafka na buty – czyli ważny element każdego przedpokoju

Jerzy Biernacki
04.03.2021

Przedpokój jest równie istotnym pomieszczeniem jak i pozostałe pokoje. Współcześnie każdy aranż zaczyna się od tego miejsca, gdyż jest on wizytówką całego mieszkania. Musi być on spójny ze stylem jaki panuje w całym domu. Oprócz designu zwraca się głównie uwagę na jego funkcjonalność. Powinien być on racjonalnie rozplanowany. Podstawowym elementem wyposażenia tego miejsca jest niewątpliwie szafka na buty. Jej celem jest ochrona przed zagraceniem wejścia domu. Nic tak nie odpycha przybyłych gości jak widok porozrzucanych butów. Warto więc zadbać o jej umieszczenie w każdym przedpokoju by tego uniknąć.

Szafka na buty - kryteria wyboru

Na rynku występuje wiele różnych rodzajów szafek na buty. Różnią się zazwyczaj wyglądem, formą oraz wymiarem. Czym powinna się charakteryzować odpowiednio dobrana szafka na buty? Najważniejszym aspektem jest to, że powinna być funkcjonalna, wytrzymała i dopasowana do stylu całego wnętrza. Przy ich wyborze warto zwracać uwagę na jakość i sposób wykonania. Ponadto musi być ona dopasowana do wielkości przedpokoju. W mniejszych pomieszczeniach dobrym rozwiązaniem będą szafki z uchylnymi szufladami, w których buty są przechowywane pionowo. Wynika to z faktu, że tego typu szafki zajmują mniej przestrzeni. Właściciele większych przedpokoi mogą zdecydować się na szafki o znacznie większej pojemności. Występują wówczas szafki z szufladami na pełen wysuw czy też takie z dwurzędowymi koszami na buty. W wielu domach sprawdzają się szafki na buty z siedziskiem. Jest to niezwykle komfortowe połączenie, gdyż ubieranie bądź zdejmowanie butów jest niezwykle wygodne. Rozwiązanie to sprawdza się w przypadku zamieszkiwania domu przez osoby starsze bądź te najmłodsze, dla których czynność ta, to nie lada wyzwanie.

Jakościowe i trwałe szafki na buty

Jeśli zastanawiamy się gdzie możemy nabyć jakościowe i trwałe szafki na buty warto odwiedzić stronę firmy LOCO. To działalność, zajmująca się produkowaniem mebli do przedpokojów. Wszystkie ich produkty cechuje jakość i trwałość, gdyż wykonywane są z najnowocześniejszych i wytrzymałych materiałów. W ofercie znajdują się przeróżne szafki na buty. Występują w wielu różnych kolorach i wzorach. W zależności od preferencji można zamówić gotowy mebel jak i te do samodzielnego montażu. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie dla osób, które nie mają tyle czasu bądź cierpliwości do składania mebli, a potrzebują gotowej szafki na buty na cito.

Oferta LOCO

W ofercie znajdują się różnego rodzaju szafki na buty. Są to szafki na buty i ubrania jednocześnie, szafki na buty wyposażone w kosze metalowe, szafki na buty z koszami standardowymi, czyli zazwyczaj z tradycyjnymi półkami oraz szufladami na pełen wysuw. Nie sposób pominąć również szafek na buty wyposażonych w siedzisko, co jest bardzo przydatnym i praktycznym rozwiązaniem. Wśród pozostałych produktów znajdują się komody, wieszaki i lustra, regały, stoły oraz komplety meblowe. Dokładne opisy i szczegóły związane z poszczególnymi meblami dostępne są na stronie www. szafkanabuty.pl.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.