Stabilne szafki i szuflady metalowe do każdego warsztatu!

Marta Szydełko
05.09.2017

W każdym warsztacie wykorzystywanych jest mnóstwo rozmaitych narzędzi, części oraz elementów montażowych, które muszą być przechowywane w specjalnych warunkach. Ich uzyskanie zagwarantują nam wyłącznie dobrej jakości meble wykonane z metalu. W ofercie polskiej firmy RA Construction znajdziemy między innymi szuflady metalowe oraz szafki, które doskonale nadają się do stworzenia rozległej przestrzeni magazynowej. Okażą się przydatne nie tylko w warsztatach, ale również w halach produkcyjnych czy biurach.

Ich mocną stroną jest zróżnicowanie konstrukcyjne. Szafki z metalu mogą bowiem posiadać drzwiczki, liczne szuflady czy półki dostosowane do oczekiwań klientów. Co więcej, zamykane są one zamek centralny, który gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa przechowywanych urządzeń i produktów. Producent mebli warsztatowych RA Construction przygotowuje szafki i szuflady metalowe na zamówienie, dzięki czemu każdy jest w stanie dostosować ich budowę do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Zainwestuj pieniądze w solidne meble warsztatowe

Projektowanie i dystrybucja metalowych mebli warsztatowych przez RA Construction stoi na najwyższym poziomie. Klienci cenią firmę przede wszystkim za solidność wykonania wszelkich produktów. Przygotowywane są one na bazie blachy zimnowalcowanej, która gwarantuje nie tylko wysoką wytrzymałość mechaniczną, ale również odpowiednią odporność na wpływ czynników zewnętrznych dzięki zastosowaniu odpowiedniej powłoki lakierniczej. Wszystko to sprawia, że oferowane meble są warte swojej ceny, co zresztą potwierdzają pozytywne opinie klientów firmy.

Ile kosztują solidne szuflady i szafki wykonane z metalu?

Ostateczny koszt zakupu jest uzależniony przede wszystkim od budowy szafek i szuflad – brane pod uwagę są ich wymiary, a także stopień rozbudowania. Najtańsze okażą się szuflady niskie, które kosztują 270 złotych netto. O 60 złotych droższe są natomiast szuflady wysokie. Jeżeli chodzi o szafki, najważniejsza wydaje się być liczba zamontowanych szuflad. Produkty ich pozbawione kosztują 550 złotych netto, natomiast koszt szafek z szufladami wynosi od 600 do 700 złotych netto (szafka może dysponować nawet czteroma szufladami).

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.