Przegląd najciekawszych inwestycji deweloperskich we Wrocławiu

Krzysztof Jagielski
05.02.2020

Wrocław – miasto nazywane „krainą mostów” – to doskonałe miejsce dla osób chcących się rozwijać. W końcu samo miasto również nieustannie się rozwija, o czym świadczą m.in. liczne inwestycje deweloperskie. Przygotowaliśmy przegląd najciekawszych z nich.

„Dookoła pachnie wanilią”

Waniliowe Zacisze – ta inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Wrocławia Psie Pole przy ulicy Waniliowej. Wybudowane zostaną tam domy jednorodzinne, ale dwulokalowe, oraz bloki wielorodzinne. Znajdzie się również miejsce dla samochodów w parkingu podziemnym. Mieszkania będą o wysokości 2,7 m, co zapewni duże możliwości w zakresie aranżacji oraz da wrażenie przestronności. W okolicy znajdują się liczne placówki edukacyjne, lokale gastronomiczne oraz parki. Atutem będzie dostępność do autostrady, oddalonej o nieco ponad pięć kilometrów.

„Zielono mi”     

Lokum di Trevi – dla miłośników zieleni będzie strzałem w dziesiątkę. Osiedle to umiejscowione jest na ulicach Bradzkiej i Armii Krajowej, w południowej dzielnicy Wrocławia – Krzykach. Deweloper w tym przypadku stawia na styl apartamentowy, gdzie królują mieszkania o metrażu od 50m2 do nawet 80m2. Każde z nich wyposażone jest w przestronny balkon. Dużym plusem jest doskonała lokalizacja: zaledwie w kilkanaście minut można stąd dotrzeć do miejskich terenów zielonych – Parku Wschodniego oraz Parku Tarnogajskiego. Znajdujący się na terenie osiedla pasaż di Trevi pozwala wygonie i szybko zrobić zakupy.

„Tu jest pięknie”

 Punkt Piękna – spora przedsięwzięcie deweloperskie, w którym istotną rolę odgrywają tereny zielone. Swoje miejsce znalazło we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, przy ulicy Pięknej. Jest to doskonała lokalizacja, wśród których największych zalet należy wymienić:

  • bliskość centrum – rynek znajduje się w odległości 2,8 km,
  • dostęp do komunikacji miejskiej – w pobliżu są przystanki 3 linii tramwajowych i 11 autobusowych, a do dworca PKS i PKP jest zaledwie 1,9 km,
  • sąsiedztwo śródmiejskiej obwodnicy, zapewniającej szybki wyjazd z miasta i dojazd do autostrad.

Docelowo na osiedlu znajdzie się 600 mieszkań.

Jeśli należysz do osób, które chcą się osiedlić na stałe w stolicy Dolnego Śląska, sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż na stronie https://vantage-sa.pl/.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.