Przegląd najchętniej kupowanych misek WC w 2020 roku

Mateusz Nowak
25.08.2020

Nowoczesne miski wiszące czy tradycyjne modele stojące? Każdy, kto stoi przed tego rodzaju wyborem, zadaje sobie to pytanie. Jeśli nadal nie podjąłeś decyzji, zapraszamy do zapoznania się z naszym przeglądem najchętniej kupowanych misek WC w 2020 roku.

Miska WC Deante Peonia

Firmy Deante nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana i z łatwością rozpoznawana na całym świecie marka, oferuje wysokiej jakości produkty, które na stałe zagościły w wielu domach. Bezkołnierzowa miska WC o wdzięcznej nazwie Peonia, cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Wysoka jakość wykonania, atrakcyjny design oraz łatwość czyszczenia – to bez wątpienia jedne z największych zalet omawianego produktu.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, miska Peonia gwarantuje zachowanie najwyższego poziomu higieny. Zrezygnowanie z kołnierza, pod którym gromadzą się bakterie sprawiło, że miska jest zdecydowanie bardziej higieniczna niż tradycyjne sedesy posiadające liczne zakamarki.

Gładka powierzchnia sprawia, że osadza się na niej mniej zabrudzeń, a samo czyszczenie zajmuje zauważalnie mniej czasu i nie wymaga stosowania silnych środków chemicznych. Dzięki wyprofilowaniu brzegu miski możliwy jest odbiór całej pojemności spłuczki. Nie musisz obawiać się, że woda znajdzie się poza muszlą. Toaletę można spłukiwać mniejszą ilością wody – ekologiczne rozwiązania cieszą się popularnością wśród coraz większej liczby użytkowników. Zastosowany system spłukiwania: 3/6 litrów.

Kompakt WC bez kołnierza marki Cersanit

Znane nie tylko w Europie, ale także na Bliskim Wschodzie, czy w Azji produkty marki Cersanit sprawdzą się w każdym wnętrzu. Na szczególną uwagę zasługuje kompakt WC bez kołnierza, który jest jednym z najczęściej kupowanych modeli.

Wyjątkowość produktu polega nie tylko na atrakcyjnym, nowoczesnym designie, ale przede wszystkim na zastosowaniu technologii CleanOn. Dzięki niej woda dociera do każdego zakamarka we wnętrzu miski – usuwanie zabrudzeń jest zdecydowanie łatwiejsze i nie wymaga używania wyjątkowo mocnych detergentów. Model pozbawiony kołnierza gwarantuje większą higienę. W omawianym modelu zastosowano system spłukiwania 3/5 litrów.

Miska WC Roca Meridian

Firma ROCA od wielu lat uznawana jest za światowego lidera wśród producentów ceramiki i armatury łazienkowej. Innowacyjna technologia Rimless, która znalazła swoje zastosowanie również w przypadku miski Meridian, pozwala na zwiększenie wydajności podczas spłukiwania i w zauważalnym stopniu ułatwia utrzymanie higieny. Dzięki równomiernemu rozprowadzaniu wody, czyszczenie wewnętrznej powierzchni miski jest zauważalnie łatwiejsze, a wszelkie zanieczyszczenia są skutecznie usuwane.

Warto również wspomnieć, że woda rozprowadzana jest w kilku kierunkach – pozwala to na zdecydowanie dokładniejsze, możliwe w 2 wariantach (2 i 4 litry) spłukiwanie. Oszczędność wody szacuje się na poziomie aż 30%.

Kompakt WC KOŁO Style

Marka KOŁO od wielu lat obecna jest nie tylko na europejskim, ale również światowym rynku. Nieszablonowe rozwiązania, wysoka jakość oferowanego asortymentu oraz dbałość o każdy detal sprawia, że produkty KOŁO goszczą w większości polskich i zagranicznych domów.

Kompakt WC z kolekcji Style to propozycja dla fanów klasycznej stylistyki. Miska stojąca sprawdzi się w każdym wnętrzu – jej design świetnie skomponuje się z innymi elementami wyposażenia łazienki. Często wybierany zestaw KOŁO Style wyróżnia się nie tylko wysokim standardem wykonania, ale także prostą, ponadczasową formą, która mimo upływu lat nadal pozostanie atrakcyjna.

Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną na www.lazienkiabc.pl i wybierz modele misek WC, które najbardziej przypadną Ci do gustu. Zapewniamy, że realizacja zamówień odbywa się w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy!

 

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.