Proste porządki z odkurzaczem Bissell

Mariusz Siwko
24.02.2021

Codzienne porządki nie należą do najbardziej ulubionych czynności większości z nas. Zwykle je odkładamy na później, odwlekamy, a gdy przychodzi czas je wykonać i tak wykonujemy je z poczuciem straconego czasu. Często winne temu są słabe akcesoria sprzątające, którymi się posługujemy i już sama ich wymiana na nowocześniejsze, mogłaby zaoszczędzić nam sporo czasu i nerwów przy okazji.

Wyższa klasa sprzątania – odkurzacze Bissell

            Wielofunkcyjne odkurzacze CrossWave pozwalają na jednoczesne mycie, odkurzanie, suszenie praktycznie każdej powierzchni. Urządzenie sprawdza się świetnie zarówno na panelach, deskach podłogowych, parkietach, a także kafelkach. Dodatkowo posiada funkcję prania dywanów. Po zastosowaniu jakościowej chemii do prania, uzyskujemy praktycznie od razu urządzenie, które z powodzeniem mogłoby pracować w najlepszych firmach sprzątających. Klienci potwierdzają, że mycie podłóg i ich odkurzanie z odkurzaczami z tej serii zajmuje znacznie mniej czasu. Posiadając odkurzacz Bissell zdecydowanie więcej czasu będziesz mógł poświęcić na to, co naprawdę kochasz. To mycie i odkurzanie podłogi w tym samym czasie.

Postaw na energooszczędność

            Odkurzacze Bissell to nie tylko jakość sprzątania, ale także ekonomia. Znacznie korzystniejszym rozwiązaniem od klasycznego kabla jest ładowanie akumulatora. Ten pozwala na używanie odkurzacza przez 28 minut bez przerwy, przy czasie ładowania 4 godzin. Jak na urządzenie o tak dużej mocy, to niesamowicie dobry wynik.

Wygodna stacja dokująca

            Odkurzacz posiada wygodną w użytkowaniu stację dokującą. Jej zadaniem jest jednoczesne ładowanie urządzenie i dbanie o to, by bateria była zawsze w pełni naładowana, czyszczenie go z pozostałości po sprzątaniu, a także wygodne przechowywanie Twojego odkurzacza. Funkcjonalna stacja dokująca nieco swoim działaniem przypomina te, które znamy z robotów sprzątających.

Zamień swój odkurzacz na nowy – gdzie kupić?

            Odkurzacz bissell kupisz w autoryzowanym sklepie internetowym na sklep.bissell.pl. To miejsce, w którym eksperci również odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Już nigdy nie będziesz chciał wracać do swojego starego, klasycznego odkurzacza.

Odkurzacze Bissell – najważniejsze cechy:

- jednoczesne mycie, suszenie i pranie dywanów;

- brak przewodów;

- jakość znana z najlepszych firm sprzątających;

- funkcja samooczyszczenia;

- energooszczędność i wydajność.

Odkurzacz Bissell to także niesamowicie duża dokładność sprzątania, za którą jest on najbardziej ceniony przez użytkowników.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.