Perspektywiczne dzielnice Lublina – gdzie warto kupić mieszkanie?

Antoni Kwapisz
23.07.2019

Dzielnice Lublina położone w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia stają się przeludnione. Nie powstają tu właściwie nowe mieszkania, dlatego kupujący mogą wybierać tylko spośród dotychczas istniejących, z rynku wtórnego. Dostępne są jednak i bardzo atrakcyjne nowe mieszkania w Lublinie, w dzielnicach, które stają się z roku na rok coraz popularniejsze wśród kupujących.

Rozwój nowych dzielnic w Lublinie

Do niedawna tereny takich dzielnic w Lublinie jak Węglin (południowy i północny) oraz Botanik nie były zbyt gęsto zaludnione. Pozostawały ogromne połacie niezamieszkałych terenów, które zainteresowały prywatnych inwestorów. Deweloperzy zaczęli inwestować na tych terenach, jednocześnie przyczyniając się wydatnie do zmian w wyglądzie miasta.

To teraz coraz modniejsze dzielnice, gdzie mieszkańcy decydują się na nowe mieszkania. Lublin rozwija się i rozrasta, do czego przyczyniają się tacy inwestorzy jak firma Orion (http://orion.lublin.pl/). Jej Osiedle Cyrkoniowe i Koralowe jak najbardziej tego dowodzą.

Osiedla inne niż wszystkie

W dzielnicy Węglin w Lublinie budowane jest Cyrkoniowe Osiedle, czyli inwestycja obejmująca w sumie 7 budynków o łącznej liczbie 418 mieszkań. Ambitny projekt osiedla wskazuje na to, że finalnie powstanie na Węglinie komfortowy kompleks mieszkaniowy, który będzie składał się z dwóch odmiennych architektonicznie funkcjonalnych zespołów mieszkalnych.

Znajdują się tu zarówno niewielkie, kameralne kawalerki, jak i duże luksusowe apartamenty zlokalizowane na ostatnim piętrze z dużym tarasem. Deweloper zadbał o to, aby mieszkania miały funkcjonalne układy, dzięki czemu można je z łatwością urządzić pod swój oczekiwania. Kupujący uzyskuje więc po zakupie lokal mieszkalny o komfortowej przestrzeni.

Dlaczego warto tu kupić nowe mieszkanie i zrezygnować z popularniejszych lokalizacji w Lublinie? Osiedle ma bowiem bardzo dobre połączenie z siecią komunikacyjną miasta, zarówno jeśli chodzi o połączenia autobusowe, jak i trolejbusowe. Do obwodnicy miasta również jest blisko, a w sąsiedztwie osiedla są szkoła, przedszkole, liczne sklepy i przychodnia.

https://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.