Opakowania – podstawa w wielu branżach

Mariusz Siwko
24.02.2021

Poprawne zapakowanie produktu należy do jednych z ważniejszych zadań w wielu branżach. Przede wszystkim opakowania mają znaczenie w przypadku sprzedaży wysyłkowej, która w ostatnim czasie przeżywa swój renesans, ale również w momencie, gdy prowadzimy gastronomię lub sprzedajemy stacjonarnie przedmioty wymagające opakowania, liczba i rodzaj pudełek, które posiadamy na naszym wyposażeniu ma spore znaczenie.

Opakowania nie muszą być nudne

            Opakowania kojarzą się nam nieodzownie jedynie z szarym kartonem i folią streetch. W rzeczywistości jednak możemy kupić niezwykle oryginalne pudełka, często z nadrukami, logiem czy też ciekawymi wzorami na nasze zamówienie. Dobra hurtownia opakowań nie poprzestaje jedynie na oferowaniu zwyczajnych kartonowych pudełek, a idzie o krok dalej pozwalając na personalizowanie swoich produktów i sprawianie, by również pudełko stało się naszą najlepszą wizytówką.

Dziś również coraz większy nacisk kładziony jest na względy ekologiczne i właśnie z tego powodu powstają linie produktów, które uwzględniają tę kwestię. To chociażby naczynia i sztućce ekologiczne, ale także pudełka wykonywane są z takich właśnie surowców. Często są to materiały pochodzące w 100% z recyklingu. Dzięki takiemu wyborowi również dbamy o naszą planetę. Bardzo wiele firm z branży wysyłkowej czy też gastronomii chętnie właśnie takie produkty wybiera. Oprócz oczywistej korzyści ekologicznej, często są to również opakowania i dodatki nieco tańsze od klasycznych, zwłaszcza bazujących na plastiku.

Zamawiaj hurtowo – oszczędzaj

            Nie jest tajemnicą, że zamówienia hurtowe zwykle się opłacają. Jeżeli prowadzisz biznes, w którym na co dzień potrzebne jest wiele pudełek, opakowań czy na przykład sztućców, doskonałym sposobem na zaoszczędzenie będzie negocjowanie współpracy na stałe z jedną z hurtowni opakowań. W ten sposób możemy wynegocjować całkiem spore rabaty albo usługi dodatkowe w cenie. Hurtownia opakowań jak lideropakowania.pl w ofercie zwykle będzie miała również gotowe projekty, dzięki którym zaoszczędzimy czas. Jeżeli przykładowo prowadzimy pizzerię, będziemy mogli skorzystać z jednego ze standardowych typów opakowań do pizzy i zamówić jedynie indywidualny nadruk na pudełku wedle własnego uznania.

Produkty, które kupisz w hurtowni opakowań:

- klasyczne pudełka do wysyłki;

- pudełka na zamówienie;

- kubki i miski papierowe;

- pudełka z materiałów ekologicznych;

- słomki, sztućce, naczynia;

- dekoracje.

            Pudełka i opakowania nie muszą być nudne. Możemy za ich pomocą przekazać klientowi bardzo wiele informacji na nasz temat i znakomicie się zaprezentować.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.