Nowoczesna ceramika łazienkowa – subtelne i wytrzymałe umywalki Fineceramic

Maciej Piwowski
25.02.2021

Wybór poszczególnych elementów ceramiki w dużym stopniu decyduje o ostatecznym wyglądzie przestrzeni łazienkowej. Współcześni użytkownicy mają do dyspozycji szereg nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają im na stworzenie wyjątkowego wystroju pomieszczenia oraz nadanie mu pożądanych właściwości użytkowych. Takie możliwości oferuje nowoczesna ceramika łazienkowa, której znakomitym przedstawicielem są umywalki Fineceramic dostępne wyłącznie w ofercie marki Roca.

Czym charakteryzuje się innowacyjny materiał Fineceramic?

Nowoczesne umywalki z kolekcji Inspira dostępnej w ofercie marki Roca są produkowane z nowoczesnej, innowacyjnej ceramiki Fineceramic. Jest to zupełnie nowy materiał, który łączy w sobie subtelne, finezyjne kształty z wysoką trwałością i podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Takie cechy sprawiają, że umywalki Fineceramic sprawdzą się w każdej domowej łazience stając się idealnym dopełnieniem starannie zaaranżowanej przestrzeni. Ich delikatne linie i wysublimowane kształty doskonale harmonizujące z otoczeniem sprawiają, że taka ceramika łazienkowa świetnie odnajduje się w towarzystwie nowoczesnego stylu aranżacji wnętrza.

Ceramika Fineceramic na tle innych materiałów wykorzystywanych do produkcji umywalek wyróżnia się wyjątkową lekkością. Nowoczesna technologia zastosowana do wyprodukowania tych wyjątkowych umywalek pozwoliła na wyprodukowanie umywalek o niespotykanych do tej pory kształtach tak pożądanych w nowoczesnych łazienkach. Umywalki Fineceramic to szansa na stworzenie wyjątkowej przestrzeni, która cechuje się delikatnymi, finezyjnymi liniami oraz jest jednocześnie wyjątkowo wytrzymała, co doceni każdy współczesny użytkownik.

Dlaczego warto sięgnąć po umywalki Fineceramic marki Roca?

Umywalki Fineceramic marki Roca to wyjątkowe produkty, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. Posiadają bardzo cienkie linie wynoszące zaledwie 5 mm, które w idealny sposób łączą się z delikatnymi, gładkimi i przyjemnymi w dotyku powierzchniami z jednolitej tafli. Materiał Fineceramic dzięki cienkim kształtom pozwolił ponadto na stworzenie wyjątkowo lekkich umywalek wyprodukowanych w 100% z najwyższej jakości nowoczesnej ceramiki. Ich masa została obniżona o 40% w stosunku do klasycznych umywalek o zbliżonych rozmiarach, z kolei wytrzymałość uległa zwiększeniu o aż 30%.

Innowacyjne umywalki ceramiczne Fineceramic są dostępne m. in. w kolekcji Inspira w trzech kształtach - Round, Soft i Square, co pozwala na wybór rozwiązania idealnie dopasowanego do pozostałych elementów ceramiki łazienkowej obecnej w pomieszczeniu. Ponadto, występują w różnych wariantach montażowych - nablatowym, podblatowym, półblatowym oraz blatowym. Ogromnym atutem jest także możliwość wyboru koloru umywalki - oprócz klasycznej bieli w połysku, ceramika łazienkowa Fineceramic dostępna jest w matowej bieli, beżu, kawowym (cafe), perłowym oraz czerni (onyks). Wysoka wytrzymałość materiału Fineceramic pozwala natomiast na użytkowanie umywalek zgodnie z ich przeznaczeniem, bez obaw o uszkodzenie czy zniszczenie ich powierzchni w skutek normalnej, codziennej eksploatacji.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie