Mieszkania w Sulejówku idealne dla spragnionych spokoju

Mariusz Siwko
23.03.2021

Warszawa daje wiele możliwości. W stolicy bez trudu znajdzie się dobrze płatną pracę, a także renomowaną szkołę i uczelnię dla dzieci. Dodatkowo w dużym mieście na mieszkańców czeka wiele rozrywek o zróżnicowanym charakterze. Niestety, w Warszawie ciężko o ciszę i spokój, powszechne w niewielkich miasteczkach. Można je znaleźć w niedalekiej odległości - mieszkania w Sulejówku to alternatywa dla zmęczonych wielkomiejskim zgiełkiem.

  1. Mieszkania w Sulejówku - gdzie się znajdują?
  2. Mieszkania pod Warszawą - zalety
  3. Atrakcyjna lokalizacja i umiarkowane ceny

Warszawa jest największym polskim miastem. Średnie zarobki są tam najwyższe w całym kraju, a perspektywy na znalezienie pracy lub rozpoczęcie nauki na renomowanej uczelni znakomite. Choć w Warszawie ma się dostęp do wielu udogodnień, mieszkańcy stolicy często narzekają na hałas i wszechobecny pośpiech. Zupełnie inaczej jest w Sulejówku. Mieszkania w niewielkim miasteczku są odskocznią od warszawskiego pędu.

Mieszkania w Sulejówku - gdzie się znajdują?

Jeśli chodzi o mieszkania w Sulejówku to jest to jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji pod Warszawą. Miasteczko leży ok. 22 km od centrum stolicy. Od zachodu graniczy z dzielnicą Wesoła.

Sulejówek liczy niewiele ponad 20 tysięcy mieszkańców, a ponad ¼ miasta jest zajęta przez lasy. Dzięki temu miasteczko jest zielone i spokojne, a jego mieszkańcy znają się o wiele lepiej niż Warszawiacy zamieszkujący w poszczególnych dzielnicach.

Mieszkania w Sulejówku cieszą się dużym powodzeniem ze względu na doskonałe skomunikowanie miasta z aglomeracją warszawską. Do Warszawy z Sulejówka dojeżdża się linią R2 Kolei Mazowieckich lub linią S2 Szybkiej Kolei Miejskiej. Dodatkowo do Warszawy jeżdżą autobusy 173 i 704. Do sąsiednich gmin i miejscowości kursują autobusy ZTM oraz lokalnych, prywatnych przewoźników.

Mieszkania pod Warszawą - zalety

Inwestycja mieszkaniowa pod Warszawą jest kierowana do osób, które chcą korzystać z zalet życia w stolicy, lecz na co dzień wolą mieć więcej spokoju. Mieszkania w Sulejówku obejmują ofertę lokali jedno, dwu i trzypokojowych. Nieruchomości są sprzedawane w stanie deweloperskim, co umożliwia ich wykończenie w sposób dopasowany do indywidualnych potrzeb danej rodziny.

Atrakcyjne są zwłaszcza mieszkania zlokalizowane w niedalekiej odległości od stacji PKP w Sulejówku, szkoły i sklepów. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na odległość od terenów zielonych i lasów, które są doskonałym miejscem na długie spacery i relaks na łonie przyrody.

Dodatkowo zaletą mieszkań pod Warszawą jest możliwość zrównoważenia plusów i minusów życia w wielkim mieście z wadami i zaletami zamieszkiwania na przedmieściach. Niewiele innych miejscowości jest pod tym względem równie atrakcyjna co Sulejówek.

Atrakcyjna lokalizacja i umiarkowane ceny

W Sulejówku cena za metr kwadratowy mieszkania jest o wiele niższa niż w Warszawie. Ceny w mniejszym mieście są przystępne dla przeciętnej rodziny, dlatego to właśnie tam można szybko spełnić marzenia o posiadaniu własnego M.

Co ważne, mieszkania powstające w inwestycji Rezydencja Okuniewska w Sulejówku są wolne od jakichkolwiek obciążeń kredytowych. Deweloper realizuje ją ze środków własnych, co obniża koszt budowy i tym samym wpływa na ostateczną cenę sprzedawanych mieszkań. Dodatkowo realizacja inwestycji ze środków własnych ogranicza ryzyko po stronie kupujących, dając gwarancję dokończenia budowy bez konieczności poszukiwania finansowania zewnętrznego przez dewelopera. Jest to znacznie bardziej komfortowa sytuacja niż budowa mieszkań na kredyt.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.