Ludzkie ciało – najprawdziwsze dzieło sztuki

Andrzej Winnicki
31.03.2021

Tak! Dobrze przeczytałeś: DZIEŁO SZTUKI! Ludzkie ciało od zawsze było inspiracją. Byli i tacy, którzy odbierali mu znaczenie, ale tym, którzy utrzymują, że ciało może stać się neutralne, banalne, mówimy stanowczo: DOŚĆ TYCH BZDUR! XX wiek przyniósł nam wielkie zmiany. Każdy może być, kim chce. Podobnie jest z naszymi gustami. Każdemu z nas ma prawo podobać się co innego. I to jest świetne! Jakie dodatki wybrać więc, by oddać szacunek tradycji, ale wyrazić też siebie? Świeca ciało – to jest to!

Świeca w kształcie ciała idealna dla Ciebie?

Tak! Ludzkie ciało jest pięknie – warto to przyznać. Nasze ciała są doskonałe, a ozdoby, dodatki w kształcie ciała mogą idealnie dopełnić Twoją aranżację. Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze było ciekawe, oryginalne, ale oddało też ukłon w stronę sztuki, niech ciało stanie się inspiracją! O tak! Przypomnij sobie podziw, jaki wywołują posągi Venus, Apolla, Adonisa, Erosa. Nie bez przyczyny zna je cały świat, a Grecja to kolebka kultury europejskiej. Dodatki inspirowane ciałem stają się coraz bardziej popularne. Można je trywializować, pewnie. Lepszym wyborem jest jednak uczynienie ich luksusowymi. Świece w kształcie ciała to drobiazgi, które dodadzą wnętrzu pikanterii, ale i stylu. Pomogą podkreślić charakter aranżacji, zaciekawią gości, ale będą cieszyć także Twoje oko. Nie ma nic bardziej pierwotnego, ale i naturalnego od ciała. Pozwól więc, by Twoje wnętrze było odważne, eleganckie, bezkompromisowe. W Twoim domu masz czuć się dobrze – pozwól więc, by był niepowtarzalny. 

Czy świeca może być aż tak oryginalna? 

Oczywiście! Wyróżnij się, pokaż swój gust. Na rynku znajdziesz wielu producentów, którzy oferują nietypowe dodatki. Świece zyskały na znaczeniu. Używamy ich na co dzień – nie tylko przy awarii prądu… Rewelacyjnie sprawdzą się, kiedy chcemy wprowadzić się w dobry nastrój, odpocząć. Świece wykorzystywane są w aromaterapii, pomagają nam się odprężyć. Czy jednak warto skupić się na ich kształcie? Oczywiście. Nadaj pomieszczeniu charakter, spraw, by było unikatowe. Wybierz świecę w kształcie męskiego lub kobiecego ciała. Jeśli chcesz nawiązać do wzorów antycznych, wybierz te nieidealne, a nawet – postarzane. Warto zwrócić uwagę, aby zakupione przez nas świece były organiczne. Najlepiej zdecydować się na te z wosku sojowego z bawełnianym knotem

Podkładki – praktyczne i stylowe?

Podstawki są niezbędnym elementem każdego wnętrza. Przydają się, kiedy chcemy zadbać o bezpieczeństwo swoich mebli: stołów czy półek. Są tak bardzo praktyczne. Wielu z nas pragnie jednak, by nie tylko chroniły meble, ale były także eleganckie i trwałe. Jakie podstawki więc wybrać?

Najpopularniejszymi podkładkami wciąż pozostają te plastikowe. Przyznajmy jednak, że są one nie tylko wyjątkowo nietrwałe, ale i tandetne. Plastik – symbol braku stylu i zaśmiecania naszej planety – powiedz mu stanowcze: nie! 

Podstawki z tkanin wydają się bardziej wyrafinowane, jednak bardzo łatwo się niszczą, trudno także je wyczyścić – w zasadzie po każdym użyciu lądują w pralce. Prosto je także podrzeć i zmechacić. 

Podkładki z kamienia cieszą się popularnością, niestety bez problemu można je niechcący porysować lub stłuc, wyszczerbić. 

Jeśli zależy Ci na jakości, stylu, trwałości, wybierz podkładki z żywicy epoksydowej. Są nie tylko eleganckie i trwałe, ale też piękne. Ręcznie wykonane podstawki będą służyć Ci latami i, gwarantujemy, doskonale podkreślą styl wnętrza. Możesz używać ich od święta lub na co dzień – połóż na nich lampkę wina, świecę, lampę, posążek, zegar. To właśnie małe, subtelne drobiazgi wpływają na charakter wnętrza. Warto wybrać więc te najwyższej jakości. 

Dodatki mają znaczenie! To dzięki nim każde z mieszkań jest inne. Wybierz więc te śmiałe, stylowe, ale i praktyczne. Świece ciałka, świece pupy, oryginalne podkładki z żywicy epoksydowej – ręcznie robione produkty najwyższej jakości – czy może być coś lepszego?

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.