Kuchnia na nasz wymiar

Remigisz Szulc
07.02.2020

Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy dużą część naszego życia. Dobrze by było, gdyby była miejscem w sam raz, dopasowanym do naszych potrzeb i pragnień. Możemy oczywiście wyposażyć kuchnię w meble prosto z salonu czy marketu, ale o wiele ciekawszym rozwiązaniem jest projekt kuchni na wymiar. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy całkowicie niepowtarzalną propozycję mebli i kompleksowych rozwiązań, dopasowanych do tego, o czym marzymy.

  1. Piękno tkwi w szczegółach
  2. Doświadczenie i umiejętności
  3. Projekt na lata

Piękno tkwi w szczegółach

Możliwość doboru koloru poszczególnych elementów takich jak szafki, czy blaty, umieszczenia w zabudowie różnego rodzaju urządzeń, a a także zastosowania rozwiązań dopasowanych do specyfiki danej kuchni, to bardzo ważna rzecz. Możemy ją uzyskać tylko i wyłącznie dzięki zamówieniu mebli u odpowiednich, znających swój fach, profesjonalistów. Meble kuchenne na wymiar będą oczywiście rozwiązaniem droższym, ale dzięki ich zamówieniu zyskamy całkowicie niepowtarzalną przestrzeń, w której będziemy mogli przygotowywać posiłki, czy jeść śniadania, z poczuciem, że jest to nasze miejsce. Warto przy większym remoncie albo przy zakupie nowego lokum zastanowić się, czy aby nie zamówić mebli na wymiar w szczecińskiej firmie Darex.

Doświadczenie i umiejętności

Ich dziewiętnastoletnie doświadczenie oraz ponad trzy i pół tysiąca zrealizowanych kuchni dają gwarancję, że otrzymamy produkt doskonały – od A do Z. Wystarczy skorzystać z dostępnej na ich stronie instrukcji i dokonać wstępnych pomiarów pomieszczenia, w którym chcielibyśmy zrealizować nasz kuchenny plan. Kuchnie na zamówienie są przygotowywane indywidualnie i na każdym etapie mamy wgląd w ich realizację. Pozwala to na to, że produkt końcowy jest realizacją marzeń klienta o jego wymarzonej przestrzeni. Oczywiście trzeba się będzie uzbroić w odrobinę cierpliwości, gdyż samo wykonanie zabudowy może potrwać od czterech do dwunastu tygodni (w zależności od ilości zamówień). Montaż trwa zaledwie dwa dni – meble kuchenne na wymiar będą cieszyły nasze oko przez kolejnych kilkanaście lat, a może nawet i więcej lat.  

Projekt na lata

Odpowiednio traktowane, wykonane z materiałów takich, jakich sobie życzyliśmy, na pewno nie zawiodą nas w życiu codziennym. Będą także całkowicie oryginalne, wręcz niepowtarzalne. Meble do kuchni na wymiar mogą w ten sposób stać się powodem do dumy oraz być wizualną wizytówką naszego mieszkania, która będzie wprawiać w zachwyt naszych gości. Warto zainwestować w takie rozwiązanie.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.