Innowacyjna polska zgniatarka do butelek, puszek aluminiowych i kartonów z dożywotnią gwarancją

Jerzy Biernacki
29.12.2020

Końcem 2020 roku załoga portalu ekologicznego ekologo.pl podjęła się promocji polskiej zgniatarki do butelek, puszek aluminiowych i kartonów z dożywotnią gwarancją. Innowacyjne urządzenie kilka lat temu zaprojektował Roman Watamaniuk - osoba na wózku inwalidzkim od 3 roku życia, od 38 lat konstruktor statków i łodzi podwodnych, a także twórca miejskich zgniatarek do butelek i puszek.

Polska zgniatarka do butelek, puszek aluminiowych i kartonów z dożywotnią gwarancją

LifeTimeCrusher (DożywotniaZgniatarka), nazwa która doskonale podkreśla wytrzymałość, zastosowanie i troskę o środowisko w świecie opanowanym przez produkty jednorazowego użytku. Jest to funkcjonalna zgniatarka do butelek, puszek aluminiowych i kartonów z dożywotnią gwarancją. Osoby, które zakupią pierwsze 500 sztuk, oprócz dożywotniej gwarancji i bezpłatnej dostawy na terenie Polski, otrzymują ponad 30% rabatu na produkt. W rezultacie można zaoszczędzić ponad 150 zł. 

Edycja limitowana, która obejmuje 500 sztuk LifeTimeCrusher, jest dostępna w przedsprzedaży na stronie https://ekologo.pl/kup/zgniatarka-do-butelek-z-dozywotnia-gwarancja/. Można zakupić produkt już teraz. Dostawa została zaplanowana na maj 2021 roku. Ze środków zgromadzonych w przedsprzedaży twórca i załoga portalu ekologo.pl chcą uruchomić komercyjną produkcję i sprzedaż polskiej zgniatarki na rynkach europejskich i amerykańskich.

Warto się pospieszyć, ruszyła przedsprzedaż

Przedsprzedaż może nie potrwać długo, ponieważ w Polsce jest coraz więcej osób żywo zainteresowanych środowiskiem naturalnym i zaangażowanych w proekologiczne zachowania. Zakup tego produktu w przedsprzedaży daje dodatkowe opcje. Osoby, które zamówią zgniatarkę w przedsprzedaży otrzymują subskrypcję „Dziennika Pokładowego”. Zamieszczane są w nim informacje dotyczące postępów w tym oraz jeszcze jednym projekcie, które załoga portalu ekologo.pl prowadzi również z Panem Romanem - twórcą zgniatarki. 

Program partnerski dla fanów

Polecenie znajomemu produktu LifeTimeCrusher w sklepie internetowym ekologo.pl, które zakończy się zamówieniem urządzenia z edycji limitowanej, przynosi nagrodę o wartości 10% zamówienia. W tej chwili jest to kwota ok 40 zł. Aby dołączyć do programu partnerskiego należy być posiadaczem zgniatarki lub ekolinku dostępnego w portalu ekologo.pl

Symbol solidności i troski o środowisko naturalne

Istnieje ciekawa możliwość umieszczenia na zgniatarce dowolnego napisu. Może być to logo firmy albo inny, dowolny tekst np. inicjały właściciela zgniatarki. Napis wykonany przy użyciu lasera jest symbolem proekologicznej postawy posiadacza oraz troski o środowisko naturalne. 

Pamiętaj, aby nakrętki wyrzucać osobno

Użytkownik powinien też pamiętać, by po skorzystaniu z LifeTimeCrusher nie zakręcać zgniecionych butelek. Najlepiej jest znaleźć mały pojemniczek, do którego będą wrzucane nakrętki. Warto jest je zbierać na różne akcje charytatywne. W ten sposób można nie tylko dbać o środowisko, ale też pomagać chorym osobom. Taka postawa na pewno zachęci niejednego znajomego, by lepiej przemyślał swój stosunek do ekologii. Korzystanie ze zgniatarki jest proste. Wystarczy na środku urządzenia położyć puszkę aluminiową, karton lub butelkę i przycisnąć górną część zgniatarki ręką lub nogą Zgniatanie z pomocą LifeTimeCrusher jest łatwe i szybkie. Do stworzenia tego produktu użyto szlachetnej, kwasoodpornej stali 316. Charakteryzuje się ona nadzwyczajną wytrzymałością i wysoką jakością.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.