Eleganckie nakrycie stołu. Zestaw porcelany na konkretną okazję

Mariusz Siwko
07.05.2022

Gustowna aranżacja stołu to zadanie, które jest istotne podczas organizacji ważnych spotkań o charakterze rodzinnym lub biznesowym. Dobranie odpowiedniego zestawu porcelany może mieć decydujące znaczenie w kontekście ogólnego odbioru wydarzenia. Im bardziej prestiżowe spotkanie, tym większe wyzwanie przed osobą odpowiedzialną za eleganckie nakrycie stołu. Przedstawiamy kilka propozycji zestawów porcelany i prezentujemy zalety ich wyboru w zależności od konkretnej okazji.

Serwisy kawowe na kameralne spotkanie przyjaciół

Jeśli często lubisz spotykać się w gronie najbliższych, z pewnością docenisz wybór serwisu kawowego Rosenthal Maria Róża. Klasyczne wzornictwo spotyka się w projekcie tego zestawu z wiosenną energią. Subtelne połączenie florystycznych akcentów z tradycyjną formą filiżanek i spodków sprawiają, że całość świetnie komponuje się na stole postawionym na werandzie lub tarasie za domem.

Dostępny w sklepie z porcelaną Porcelanaonline.pl zestaw zawiera także jedno opakowanie kawy Davidoff. To miły prezent od renomowanej marki, która zawsze dba o pozytywne doświadczenia klientów. Komplet można uzupełniać także o inne produkty należące do kolekcji tego eleganckiego nakrycia stołu. Seria Rosenthal Maria Róża jest bardzo rozbudowana i należą do niej filiżanki do herbaty, kubki oraz talerze, na których można podać ciasto. To brzmi jak stylowo spędzone popołudnie!

Dla zabieganych miłośników kawy czeka zestaw filiżanek do espresso od renomowanej marki Versace. Słynni projektanci mody sygnują swoim znakiem firmowym nie tylko ubrania, ale także produkty porcelanowe. Nakrycie na stół Versace Baroque to wyjątkowo prestiżowa propozycja dla osób o bardzo wyrafinowanym guście. Zawiera 6 filiżanek do espresso oraz tyle samo spodeczków. Kto lubi w luksusowych warunkach rozkoszować się mocną dawką kofeiny, ten na pewno powinien pomyśleć o wyborze tego produktu.

Nakrycie na stół – na co dzień i od święta

Dobrze wiemy, że wspólne chwile przy stole potrafią być na długo zapamiętane przez uczestników spotkania. Warto zatem zadbać, aby nakrycie na stół również zapadło w pamięć gości, a gospodarze mogli czuć się zadowoleni z własnego wyboru. Wiele uwagi można poświęcić osobnemu omówieniu kolekcji, które sprawdziłyby się na weselu, ale wiadomo, że mało kto obecnie organizuje ten rodzaj przyjęcia we własnym domu.

Chcemy zatem zaproponować wybór eleganckiego nakrycia na stół, którego projekt jest na tyle uniwersalny i ponadczasowy, że zestaw porcelany doskonale sprawdza przy każdej okazji. Mamy na myśli kolekcję Biała Maria, która została przygotowana przez markę Rosenthal Classic. To jedna z najbardziej rozbudowanych serii pod względem liczby produktów należących do asortymentu. W sklepie z porcelaną możesz kupić m.in. filiżanki do kawy i herbaty, cukiernice, półmiski, talerze o różnej średnicy, a także tortownicę oraz salatery.

Nie ma zatem okazji, która zaskoczyłaby właściciela nakrycia na stół Rosenthal Biała Maria. Można dzięki nim urządzić eleganckie przyjęcie urodzinowe, obchodzić kolejną rocznicę ślubu lub wyprawić mały bankiet z okazji otrzymania awansu. Równie dobrze ten zestaw porcelany sprawdza się w restauracjach lub w firmach cateringowych obsługujących prestiżowych klientów. Wejdź na stronę sklepu z porcelaną Porcelanaonline.pl i zamów jedną z przedstawionych propozycji.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.