Drzwi do Twojego domu

Andrzej Winnicki
19.03.2020

Drzewa towarzyszą człowiekowi od początku jego dziejów na Ziemi. Przede wszystkim –jako lasy, pomagają nam oddychać. Bez nich nie byłoby ani zwierząt ani ludzi. Drewno, które pozyskujemy z lasów, jest obecne na każdym kroku. Drzwi, podłogi, ramy okienne, ławki, patyczki do lodów, papier, etc. – wszystko to wymaga drewna. Naturalny surowiec jakim jest, daje nam poczucie bliskości z naturą, nawet jeśli jest to drewno przetworzone. Miłe w dotyku, o ciepłej barwie, pozwala oswajać nam najbliższe otoczenie, w którym przebywamy na co dzień.

  1. Dębowe wejście w przyszłość
  2. Warto je otworzyć
  3. Dębowe podłogi na długie lata

Dębowe wejście w przyszłość

Szukając ciekawych propozycji do naszych mieszkań, warto rozejrzeć się za firmami,  oferującymi wysokiej jakości drzwi drewniane. Drzwi do domu są jego podstawowym zabezpieczeniem. Powinniśmy się zdecydować na takie, które będą spełniały wysokie standardy wykonania, a także to, że są zrobione z najlepszego drewna powinno mieć dla nas znaczenie. Takie propozycje ma w swojej ofercie firma Styl Drzewa. Ich drzwi wykonane z litewskiego dębu, odpowiednio przygotowanego i wysezonowanego, dadzą nam poczucie obcowania z produktem najwyższej jakości. Są one wykonywane z ponadstuletnich drzew, a proces ich pozyskiwania, przetwarzania oraz robienia z nich drzwi i ościeżnic, jest kontrolowany na każdym etapie produkcji. Drzwi zostaną przygotowane pod konkretny wymiar, firma zaś oferuje montaż całości na miejscu przeznaczenia.

Warto je otworzyć

Wystarczy wejść na stronę firmy w internecie, by zorientować się, że mają oni, ciągle rozszerzaną, szeroką gamę propozycji, z których możemy skorzystać. Dobrze wykonane drzwi drewniane posłużą nam przez wiele lat. Kto wie – może i nasze wnuki będą miały okazję przez nie przechodzić? Możemy więc wybierać spośród drzwi klasycznych, czy nowoczesnych, olejowanych lub malowanych. Wszystko zależy tylko od nas. Dobierzemy tu takie drzwi, jakie pasują charakterem do naszego nowego domu lub właśnie remontowanego mieszkania. Na drzwiach nie warto oszczędzać – są jak wizytówka naszego lokum.

Dębowe podłogi na długie lata

Oprócz drzwi firma oferuje także solidne podłogi drewniane, wykonane z twardego dębu, który spełni swoją rolę przez lata. Dostępne są klepki podłogowe w różnych kolorach – w zależności od zastosowanych ekologicznych olei z woskiem, których używa się do ich pokrycia. Dąb doskonale przewodzi ciepło, a więc może być używany do podłóg, pod którymi umieszczone jest ogrzewanie podłogowe. Trwały, mało podatny na uszkodzenia mechaniczne, sprawdzi się w każdym mieszkaniu. To naprawdę solidny wybór na długie lata.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.