Drewniane skrzynki - bardziej uniwersalne, niż myślisz! Koniecznie sprawdź!

Mateusz Nowak
04.05.2021

Drewniane skrzynki to część drzewnej galanterii, która musi trafić również w Twoje ręce - zwłaszcza jeśli jesteś właścicielem sklepu. Chociaż nie tylko - takie pojemniki są niezwykle uniwersalne. Dlaczego warto je mieć? W czym mogą pomóc? I przede wszystkim - gdzie kupić najlepsze? Sprawdziliśmy!

Sosnowe skrzynki - poznaj niezwykle uniwersalne rozwiązanie!

Drewniane skrzynki sosnowe, to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie ekologiczne i uniwersalne rozwiązania. Jak możesz wykorzystać takie pojemniki? Możliwości jest wiele - mogą zastąpić sklepowe regały albo domową komodę, doskonale sprawdzą się w ogrodzie i przy grillu, są idealne na plenerowe przyjęcie i niezastąpione w pracach ogrodowych. Okazuje się, że ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia! 

Drewniane skrzynki, które kupisz w sklepie Woodrive to nie tylko element wystroju wnętrz, ale także - sposób na przechowywanie warzyw, owoców i innych. Sprawdzą się zatem zarówno w gospodarstwie, jak i w winnicy. Co ciekawe - mogą stanowić oryginalny pomysł na zapakowanie prezentu. 

Dlaczego sosna? Sprawdź, co ją wyróżnia! 

Drewniane skrzynki powinny być mocne, trwałe i estetycznie wykończone. Najlepiej, jeśli drewno będzie nie tylko suszone, ale także - dwustronnie heblowane. Dzięki temu z łatwością połączysz kolejne modele, nie martwiąc się o ewentualne uszkodzenia. Kupując skrzynki, warto pamiętać o jednym - będą Ci potrzebne różne rozmiary! 

Chcesz być na topie? Postaw na drewno! 

Chcąc zadbać o oryginalny wygląd, zachęcamy, by zrezygnować z nudnych, plastikowych pojemników. Zwłaszcza że drewniane skrzynki są całkowicie bezpieczne i organiczne. Co więcej - dają mnóstwo możliwości!

Jeśli na przykład nie podoba Ci się naturalny kolor drewna, jest wyjście! Użyj farby przeznaczonej do drewna. Możesz pomalować swoją skrzynkę na dowolny kolor lub opalić nad ogniem. A może zdecydujesz się na technikę serwetkową? Oklej skrzynkę cienką warstwą serwetki i pokryj kilkoma warstwami lakieru. Efekt gwarantowany.

Drewniane skrzynki w Twoim sklepie 

Dla przedsiębiorców drewniane skrzynki są równie korzystne. O ile bardziej apetycznie wyglądają świeże owoce i warzywa na targu ułożone właśnie w takiej skrzynce? Ułatwią Ci one organizację pracy i z pewnością przyciągną klientów. Jeśli masz magazyn, o wiele szybciej i łatwiej zachowasz ład i porządek. 

To jednak nie wszystko - drewniane skrzynki doskonale sprawdzają się również w kwiaciarniach, a nawet - sklepach odzieżowych, tworząc niebanalną dekorację. Możesz wykorzystać je także wówczas, gdy prowadzisz kawiarnię albo aranżujesz niewielki ogródek przed lodziarnią. 

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.