Do jakiego pomieszczenia obrazy 3D będą pasować najbardziej?

Antoni Kwapisz
09.07.2021

Obrazy 3D, to z pewnością efektowna i niezwykła dekoracja naszego domu - to właśnie z ich pomocom jesteśmy w stanie stworzyć efekt głębi w pomieszczeniu oraz nadać mu odpowiedniego charakteru - dzięki ich ciekawej tematyce, czy osobliwej formie. Niestety mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele możliwości aranżacyjnych oferują nam właśnie trójwymiarowe obrazy!

Do jakiego pomieszczenia obrazy 3D będą pasować najbardziej?

Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu grafik 3D do stylistyki pokoju możemy stworzyć naprawdę zdumiewający i wyjątkowy efekt. Jeśli nie jesteście jeszcze dostatecznie przekonani co do tych form dekoracji, polecam przejrzeć obrazy 3D tutaj.

Kiedy szukamy ozdoby ściennej o większych wymiarach, największy i najlepszy efekt dadzą właśnie obrazy 3D, a dzięki całej masie propozycji, jakimi zasypuje nas internet, nie ma mowy, byśmy nie znaleźli czegoś, co bardzo nam się podoba. A co jeśli już wiemy, jakiej wielkości i jaki motyw ma posiadać nasz nowy zakup? Wtedy warto skorzystać z filtrów dostępnych na stronach wielu sklepów internetowych i ich ofertach, wówczas znacznie szybciej znajdziemy obraz 3D, o jakim marzyliśmy od dawna!

Obrazy 3D - wyjątkowa dekoracja, czy dynamiczny kontrast?

Ekstrawagancja, oryginalność i fantazja - to zdecydowanie cechy większości trójwymiarowych obrazów ściennych. Pamiętajmy, że grafiki przestrzenne, to nie tylko czysta abstrakcja, lecz również staranne motywy w wielu stylach, jakie łatwo dopasujesz do wystroju i charakteru swojego wnętrza. Większość z nas wciąż jednak sięga po klasyczne formy obrazów, a to wszystko dlatego, że nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele motywów przestrzennych 3D, przedstawiających naturę, zwierzęta czy majestatyczne krajobrazy mogą dać znacznie lepszy i bardziej niezwykły efekt.

Obraz 3D możemy zastosować tak naprawdę, gdzie tylko zapragniemy - niezależnie od tego, czy będzie to łazienka, salon czy przedpokój - tam, gdzie zdecydujemy, że pasują najlepiej. Taki niezwykły i wyszukany element dekoracyjny do naszego domu w odpowiadającej nam kompozycji nie pozwoli przejść obok niego obojętnie, a dowolność interpretacji formy, jaką przedstawia grafika, może być świetną okazją do wspólnych rozmów i dyskusji między rodzinom i gośćmi.

Jaki styl obrazów 3D dla konkretnych wnętrz?

Przestrzenne obrazy 3D możesz zastosować dosłownie w każdym pomieszczeniu, ponieważ tak samo jak formy klasyczne - występują w wielu motywach i odmiennych barwach. Taka dekoracja, nie tylko sprawdza się kapitalnie w pokojach o dużym metrażu, ale i również w tych mniejszych wnętrzach - wszystko dzięki wrażeniu głębi, jaką trójwymiarowa ozdoba wprowadza do naszego pomieszczenia, co za tym idzie - optycznie powiększy pokój, i sprawi, że zyska on nie tylko na przestrzeni, ale i również wprowadzimy do niego powiew świeżości i swobodę.

Obrazy 3D są idealną propozycją dla wszystkich miłośników niestandardowej sztuki, a ich nowatorskie rozwiązania i oryginalność motywów w efektowny sposób dodadzą metrażu mniejszym i ciasnym pomieszczeniu, a w przestronnych wnętrzach - całkowicie odmienią ich wystrój i nadadzą charakteru w prosty i bardzo efektowny sposób.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.