Czy zastawa i akcesoria kuchenne to dobry pomysł na prezent? Oto 5 dowodów na to, że tak!

Marek Szydełko
30.06.2020

Każda okazja jest dobra, by podarować komuś praktyczny, a jednocześnie estetyczny prezent. Akcesoria i zastawy należą do kategorii podarunków, które zawsze się przydają. Mogą mieć nie tylko formę użytkową, ale też ozdobną. Warto jednak stawiać na najwyższą jakość, by taki podarunek mógł być wykorzystywany przez długi czas i aby faktycznie zachwycił obdarowanego!

1. Ponadczasowy design

Wybierając uniwersalne kolory i wzory można mieć pewność, że zastawy stołowe i inne elementy wyposażenia kuchni będą dobrze się prezentować przez wiele lat. To również doskonały pomysł na podarunek, jeśli ma się niewielką wiedzę na temat gustu obdarowywanej osoby. Jednokolorowy komplet talerzy czy deska do krojenia z drewna tekowego z https://duka.com/pl/ idealnie sprawdzą się w roli "prezentu uniwersalnego"!  

2. Funkcjonalność i trwałość

Akcesoria kuchenne, takie jak blender czy mikser, to urządzenia praktyczne, ułatwiające przygotowywanie potraw. Zawsze przydadzą się w kuchni, a jeżeli zostaną zakupione w sprawdzonym miejscu i będą wykonane z odpowiedniej jakości materiałów, posłużą przez lata!

3. Personalizacja

Kubki to doskonały sposób na to, by przekazać coś bliskiej osobie. Napis „I love you” lub ciekawy, motywujący cytat lub hasło to poniekąd możliwość spersonalizowania prezentu! 

4. Gadżety ułatwiające pracę

Wyciskarka do owoców, praska do czosnku, kawiarka czy zaparzacz do herbaty – wszystkie te akcesoria ułatwią przygotowywanie potraw i napojów, a nawet wpływają na ich smak. Takie prezenty zawsze są dobrym pomysłem!

5. Produkty na każdą okazję

Zastawy stołowe i akcesoria kuchenne to prezenty, które można podarować każdemu. Oryginalna bujana karafka to świetny pomysł na podarunek dla szefa, zastawa obiadowa będzie praktycznym prezentem dla znajomych biorących ślub, a zestaw filiżanek z pewnością ucieszy mamę lub babcię. Dodatkowo: ilość produktów z tej kategorii jest tak duża, że nie trzeba długo się zastanawiać, by wpaść na właściwy pomysł. Taka forma prezentu jest także adekwatna do każdego, nawet stosunkowo niewielkiego, budżetu. 

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.